List od adwokata

Michaela Dornberg
Książka List od adwokata
Książka List od adwokata
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

- O przenajświętsza panienko! - krzyknęła nagle Nicola. - Lena, dostałaś list od adwokata. Oby nie zwiastował on jakiś problemów... Lena przełknęła ślinę. List od adwokata? W pierwszym odruchu chciała złapać dość grubą kopertę, lecz potem wycofała się z tego zamiaru. Bądź co bądź jechała do Sylvii, żeby ją pocieszyć. Kto wie, może treść listu wytrąciłaby ją z równowagi i... Stop! Koniec czarnowidztwa! - Weź ten list do siebie - rzekła spokojnie. - Później go odbiorę. Wskoczyła na rower i popedałowała naprzód. List od adwokata... Nie miała pojęcia, o co mogło chodzić. Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną, pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatając turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak szybko stawić czuła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwań, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.  
Tytuł oryginalny: Unbeirrt ins Gluck/Noch ein Vermachtnis
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7769-711-5, 9788377697115
Wydawnictwo: Edipresse
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza, tom 36
Stron: 187
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka List od adwokata aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka List od adwokata. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}