Łóżeczko, z którego wyjęłam miłość. Adopcja chorego dziecka zmieniła nasze życie

Magdalena Madeja
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Łóżeczko, z którego wyjęłam miłość. Adopcja chorego dziecka zmieniła nasze życie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Książka dostępna tylko w wersji e-book. 

Autentyczna opowieść o nadziei.
 Wzruszająca historia o Rodzicielstwie przez duże ,,R”.
 Urzekające opowiadanie  o tym, że warto kochać, bo miłość zawsze zwycięża.

Każdy chciałby mieć piękną zdrową rodzinę i dzieci jak z obrazka. Jednym te marzenia się spełniają, innym nie. Nie każdej kobiecie jest też dane nosić pod sercem przez dziewięć miesięcy swoje dziecko. Ten smutny czas wypełnić może proces adopcji, czyli oczekiwania na dziecko. Dookoła nas jest tyle maluchów, biednych, chorych, porzuconych, potrzebujących miłości, dotyku, przytulania, którego nigdy wcześniej nie zaznały.
 Alanek został jednym z tych szczęśliwców, któremu los zesłał rodzinę adopcyjną. Ma cudownych rodziców, na które inne dzieci wciąż czekają. Nie każdy jednak ma odwagę zaopiekować się chorym dzieckiem. Jednych to przeraża, innych odstrasza, a jeszcze inni nie dopuszczają do siebie myśli o dziecku z jakimkolwiek schorzeniem. Ale KAŻDE DZIECKO ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ!
 Alanek mimo bardzo młodego wieku przeszedł w życiu wiele złego. Po urazie mózgowo-czaszkowym i po trepanacji czaszki przebywał w szpitalu. Jego stan lekarze określali jako bardzo cihttp://www.psychoskok.pl/produkt/lozeczko-z-ktorego-wyjelam-milosc-adopcja-chorego-dziecka-zmienila-nasze-zycie/ężki. To właśnie wtedy maluszek potrzebował największej MIŁOŚĆI, by przeżyć.
 Mimo dramatycznych wydarzeń znalazła się rodzina, która pokochała malca miłością bezwarunkową. To cud miłości – jeden z wielu, który dzieje się gdzieś obok.
 Chłopiec trafił do cudownej rodziny, w której dominacja miłości, wiary i siły, mają niesamowity wpływ na chore dziecko. Wychowywaniu chorego dziecka towarzyszą ból, trud i liczne wyrzeczenia, które są niczym, kiedy mamy u boku upragnione dziecko.

,,Łóżeczko, z którego wyjęłam miłość. Adopcja chorego dziecka zmieniła nasze życie” to historia o rewolucji zarówno w życiu dziecka, jak i rodziny.

,,Moja książka powstała z myślą o przyszłych kandydatach na rodziny zastępcze, rodziny adopcyjne, a także z myślą o potrzebujących, samotnych dzieciach z niepełnosprawnością. Być może wielu z was będzie stało, lub stoi przed podjęciem tak bardzo ważnej i trudnej decyzji, jaką jest adopcja chorego dziecka” – Magdalena Madeja

http://www.psychoskok.pl/produkt/lozeczko-z-ktorego-wyjelam-milosc-adopcja-chorego-dziecka-zmienila-nasze-zycie/
Data wydania: 2019-03-19
ISBN: 978-83-8119-511-9, 9788381195119
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Psychoskok
Kategoria: Literatura faktu
Stron: 33
dodana przez: agnieszka3211

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Łóżeczko, z którego wyjęłam miłość. Adopcja chorego dziecka zmieniła nasze życie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@zetbasia27
2019-12-31
8 /10
Przeczytane

 


Ten ebook to chwytająca za serce opowieść o tym jak szczęśliwa rodzina z dwójką odchowanych dzieci oddaje serca i czas ciężko choremu dziecku, porzuconemu przez biologiczną rodzinę w szpitalu. Chcieli zostać rodziną zastępczą dla zdrowego dziecka w wieku przedszkolnym, ale nie potrafili przejść obojętnie obok cierpiącego niemowlęcia, mimo, że muszą zmienić swoje życie. Walczą o jego zdrowie, a co ważne nie tracą z oczu siebie i starszych synów. Tworzą nadal kochającą, wspierającą się rodzinę. Piękna to opowieść, pełna ciepła, jest doskonałym przykładem na to, że każde dziecko zasługuje na miłość i potrafi miłością odpłacić. Dużo zdrówka Alanku! Masz wspaniałą Rodzinę ! 

| link |
@agnieszka3211
2019-03-25
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Łóżeczko, z którego wyjęłam miłość. Adopcja chorego dziecka zmieniła nasze życie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl