Mądrość mentoringu. Inteligencja coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym i coachingowym

Grzegorz Radłowski
Mądrość mentoringu. Inteligencja coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym i coachingowym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

By zwiększyć prawdopodobieństwo dojścia do celu... Współcześnie umiejętność uczenia się, jak również uczenia innych, jest ważna w każdym aspekcie ludzkiej aktywności. Tym bardziej, że żyjemy w czasach, w których nauczyć się od uczyć się i nauczyć się na nowo, już w zaktualizowanej wersji, to warunek sprawnego poruszania się na rynku pracy zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Menedżerów i liderów interesować będzie przede wszystkim umiejętność nauczania standardów pracy, a także zarządzania przez potencjał. W obszarach sprzedaży natomiast przyda się umiejętność skutecznego oferowania rozwiązań poprzez oferowane usługi i produkty. To właśnie było dla autora inspiracją do napisania tej książki, której nadał oryginalną formułę.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-283-5376-3, 9788328353763
Wydawnictwo: Onepress
Stron: 512

Autor

Grzegorz Radłowski Grzegorz Radłowski Doradca, Konsultant, autor książek i artykułów naukowych w obszarze sprzedaży i zarządzania. Zrealizował ponad 1500 dni doradczo-szkoleniowych w Polsce i zagranicą (w tym kilkanaście projektów restrukturyzacji w obszarze sprzedaży i jakości zarządza...

Pozostałe książki:

Skuteczny trening sprzedaży. Wykorzystaj swoje kompetencje Rytuały w procesie zarządzania zespołami sprzedaży Sztuka feedbacku. Jak korzystać z potencjału informacji zwrotnej
Wszystkie książki Grzegorz Radłowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Mądrość mentoringu. Inteligencja coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym i coachingowym aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mądrość mentoringu. Inteligencja coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym i coachingowym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl