Małe wielkie rzeczy

Henry Fraser
9.3 /10
Ocena 9.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Małe wielkie rzeczy
Książka Małe wielkie rzeczy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.3 /10
Ocena 9.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Książka Henry'ego Frasera, który w wieku 17 lat uległ tragicznemu wypadkowi i został na całe życie przykuty do wózka; obecnie artysty i mówcy motywacyjnego. My, ludzie, jesteśmy znacznie bardziej kruchymi istotami, niż nam się wydaje. Los skierował Henry'ego Frasera na przerażające tory, do czego nie mógł się on w żaden sposób przygotować. Musiał na nowo odnaleźć drogę do życia, które warte jest tego, by je przeżyć, a czyniąc to pokazał, jak niezwykła wytrwałość, siła i mądrość go cechują. Henry przekracza własne granice – te fizyczne i te umysłowe – w każdy możliwy sposób przewyższając oczekiwania poprzez zbieranie funduszy na sprawy dla niego ważne, a przede wszystkim tworzenie sztuki, która z każdym rysunkiem i obrazem staje się doskonalsza. – z przedmowy J. K. Rowling. Henry Fraser miał 17 lat, kiedy w wyniku tragicznego wypadku w jed...
Data wydania: 2018-09-19
ISBN: 978-83-66071-15-5, 9788366071155
Wydawnictwo: Insignis
Stron: 176

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

'' Małe wielkie rzeczy ''

'' MAŁE WIELKIE RZECZY '' Czy ktoś kiedyś zdołał przewidzieć kiedy jego życie zmieni się o 180 stopni ? Niestety nikt nie zna ani dnia ani godziny , minuty , sekundy . Henry Frasher też tego nie wiedział , nie czuł kiedy , gdzie to nastąpi ale nadtopiło w mało oczekiwanym momencie . Henry to chłopak który w czasie szkolnym bardzo lubił się bawić , otaczał się przyjaciółmi , dobrze się uczył , miał świetna rodzinę , nie chorował . Ale jezioro do którego wskoczył na główkę odebrało mu połowę życia i chwil jacy mieli jego rówieśnicy gdy on walczył o życie . Jeden skok okazał się prawie śmi... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
TO
@Toska98 2019-05-20
Przeczytane (2019-05-20)
Henry Fraser stworzył książkę, która jest absolutnie wyjątkowa. Po raz kolejny podpisuję się pod stwierdzeniem, że najpiękniejsze scenariusze pisze życie. 📖 Autor książki jest jednocześnie jej bohaterem. To opowieść o jego życiu, które zmieniło się całkowicie wraz z wypadkiem, podczas którego został sparaliżowany. Chłopak opisuje swój lęk, towarzyszące mu emocje, niekończące się przygnębienie i sposób, w jaki zaczął oswajać i radzić sobie z zupełnie nową sytuacją. Wchodzimy w jego psychikę, współodczuwamy ból, strach, rozpacz i walkę o lepsze jutro. Poznajemy bliskie mu osoby, bez których nie dałby sobie rady. O czym jest ta książka? O niezwykłej sile i uporze, które sprawiły, że człowiek...
serce | link |
@Kasia_Galczynska
@Kasia_Galczynska 2019-09-15
@oksiazkami
@oksiazkami 2019-07-26
Przeczytane (2018-10-07)

Co czytać po książce “Małe wielkie rzeczy”- Henry Fraser

Książka Dress code dla kobiet
Dress code dla kobiet Irena Kamińska-Radomska, Agata Tanter
8/10
Książka dla wszystkich kobiet, które pragną wiedzieć, jak ub...
Książka Kochaj
Kochaj Regina Brett
8.7/10
Najnowsza, niezwykle osobista książka autorki bestsellerowyc...
Książka Jesteś cudem
Jesteś cudem Regina Brett
7.7/10
Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszą...
Książka Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu
Bóg nigdy nie mruga. 50 lek... Regina Brett
7.5/10
Pięćdziesiąt wskazówek. Pięćdziesiąt lekcji, w których autor...
Książka #WstydźSię!
#WstydźSię! Jon Ronson
8/10
Nowa książka obecnego od wielu lat na listach bestsellerów J...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się