Mały słownik zoologiczny. Owady

Henryk Sandner
Książka Mały słownik zoologiczny. Owady
Książka Mały słownik zoologiczny. Owady
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Owady są kolejnym tomem z cyklu "Małych słowników zoologicznych", który obejmuje wydane już "Ryby", "Ssaki", "Bezkręgowce" oraz "Gady i płazy", także przygotowywane do druku "Ptaki". Kolejne tomy przedstawiają krajowe i egzotyczne zwierzęta, ich systematykę, anatomię, fizjologię, ekologię, rozmieszczenie geograficzne i znaczenie gospodarcze. Każdy tom jest bogato ilustrowany, a ponadto wyposażony w komplet barwnych przezroczy, niektóre zaś w pocztówkę dźwiękową z nagraniami głosów zwierząt. Tom "Owady" zawiera ok. 670 haseł omawiających w układzie alfabetycznym bardziej znane, ważniejsze gatunki, wyższe jednostki systematyczne i wybrane zagadnienia, dotyczące tej najliczniejszej grupy zwierząt.  
Data wydania: 1979
ISBN: 83-214-0046-9, 8321400469
Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Wiedza Powszechna
Seria: Mały słownik zoologiczny
Stron: 282
dodana przez: mrbiggles

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Mały słownik zoologiczny. Owady nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mały słownik zoologiczny. Owady. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}