Medytacje ... o modlitwie Ojcze nasz

Lucjan Szubartowski
Książka Medytacje ... o modlitwie Ojcze nasz
Książka Medytacje ... o modlitwie Ojcze nasz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ksiądz Lucjan Szubartowski (1948-2005), kapłan archidiecezji lubelskiej, katecheta, rekolekcjonista. Pracował głównie z młodzieżą, ale spotykał się także ze starszymi. Często ukazywał piękno dzieci w ich postawie ufności, obserwacji świata, umiejętności kochania prostym sercem... ...Nasz Drogi Czytelnik trzyma w ręku rozważania, których autorem jest mój ksiądz katecheta. Odsłaniają one nieco tajemnicę relacji człowieka z Bogiem - intymnej więzi, do jakiej pociąga nas Ten, który jest Ojcem i Synem, i Duchem Świętym. Centrum medytacji stanowi modlitwa "Ojcze nasz", modlitwa dziecka Boga. Duch Święty łączy nas z modlitwą Jezusa Chrystusa w uwielbieniu i prośbie skierowanej do Ojca. A Ojciec... cieszy się, że dziecko jest przy Nim. [...] Czy nie warto więc spojrzeć na naszą modlitwę jako na sprawianie Ojcu wielkiej radości? ze Wstępu ks. dr Jan Krzysztof Miczyński redakcja Gaudium, Lublin  
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7548-107-5, 9788375481075
Wydawnictwo: Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Cykl: Medytacje, tom 4
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 228
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Medytacje ... o modlitwie Ojcze nasz nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Medytacje ... o modlitwie Ojcze nasz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}