Menedżer w działaniu. T. 1, Sekrety prowadzenia biznesu

Józef Penc
Menedżer w działaniu. T. 1, Sekrety prowadzenia biznesu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W pierwszym tomie poradnika znaleźć można odpowiedzi na szereg pytań związanych z pracą menedżera, w tym:

* jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i prowadzić grę o przyszłość firmy, * co oznaczają fundamentalne zasady postępowania, * na ile możliwe jest kreowanie wysokiej jakości,ograniczanie ryzyka i sprawowanie racjonalnej kontroli. Menedżerom, zwłaszcza startującym w biznesie, książka dostarcza wiele praktycznych wskazówek na temat planowania, organizowania, podziału zadań, kierowania i kontrolowania w firmie.

Tom II poradnika zawiera szereg wskazówek dotyczących nauki kreatywności, wdrażania rozwiązań, pokonywania konfliktów i samodoskonalenia. Dostarcza m.in. informacji:

* w jaki sposób pobudzać kreatywność, doskonalić system wewnętrznej komunikacji, motywowania, pracy, logistyki i oceny przedsiębiorstwa, * dlaczego powstają konflikty w organizacji i jak możesz je pokonywać, * jak przeprowadzać własne samodoskonalenie, jako profesjonalnego menedżera.

Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7247-670-8, 9788372476708
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Menedżer w działaniu. T. 1, Sekrety prowadzenia biznesu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Menedżer w działaniu. T. 1, Sekrety prowadzenia biznesu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl