Między dwoma mężczyznami

Ellinor Rafaelsen
Książka Między dwoma mężczyznami
Książka Między dwoma mężczyznami
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jenny Vargas czuje się jak ptak zamknięty w złotej klatce. Zmęczona pozornym szczęściem zaczyna spotykać się z przyjacielem z dzieciństwa, Sigurdem, który, jako kierowca tirów, często przyjeżdża do Hiszpanii. Niestety, upojne noce wkrótce stają się brzemienne w skutki - Jenny dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży. Skruszona wyznaje prawdę mężowi, który wpada we wściekłość, postanawia jednak adoptować dziecko i uznać dziedzicem swej fortuny pod warunkiem, że Jenny raz na zawsze zerwie z kochankiem. Na pewien czas ich życie małżeńskie wraca do normy. Jenny rodzi chłopca, a Marco traci dla niego głowę. Niestety, kobieta na nowo wdaje się w romans z Sigurdem. Tym razem jednak przyjdzie jej za to zapłacić najwyższą cenę... Po spotkaniach z Sigurdem, Jenny często się czuła bardzo zagubiona. Kochała go, co do tego nie miała wątpliwości. (…) Lecz kochała również Marco. Czy naprawdę można było kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? Twierdziła, że tak. Każdego z nich kochała w zupełnie inny sposób, lecz w obu przypadkach była to miłość (…). Marco kochała za wszystko, co zrobił i co nadal robi dla niej, za jego troskę i za sposób, w jaki okazywał jej uczucie. A Sigurd? Sigurda kochała za to, że był…Sigurdem.  
Tytuł oryginalny: Mellom to menn
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7183-530-8, 9788371835308
Wydawnictwo: Videograf II
Cykl: Siła amuletu, tom 15
Stron: 218
dodana przez: mrbiggles

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Między dwoma mężczyznami aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Między dwoma mężczyznami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}