Mierniki i wskaźniki logistyczne

Jan Twaróg
Mierniki i wskaźniki logistyczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W Polsce dotychczas nie udało się stworzyć praktycznej metodyki oceny efektywności systemów logistycznych przedsiębiorstw przemysłowych. Zagadnienia te są zazwyczaj rozpatrywane z technicznego i operacyjnego punktu widzenia, gdzie przedmiotem oceny są wybrane składowe efektywności gospodarowania materiałami, magazynowania itp. Dlatego też niezbędne są pomiary i narzędzia pozwalające określić, jak przedsiębiorstwo funkcjonuje w aktualnych warunkach rynkowych. Autor, korzystając z bogatego dorobku badawczo-wdrożeniowego Instytutu Logistyki i Magazynowania (ILiM), a także krajowej i zagranicznej literatury przedmiotu, przybliża czytelnikom problematykę mierników i wskaźników oceny systemu logistycznego i każdej sfery przepływu materiałów zainteresuje także menedżerów dążących do podnoszenia konkurencyjności swoich przedsiębiorstw.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-87344-91-7, 9788387344917
Wydawnictwo: Instytut Logistyki i Magazynowania

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Mierniki i wskaźniki logistyczne nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mierniki i wskaźniki logistyczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl