Moje spotkania z UFO

Marina Lavrent'evna Popovič
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Moje spotkania z UFO
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Współczesna nauka wciąż nie potrafi interpretować napływających z całego świata doniesień o UFO i spotkaniach z istotami pozaziemskimi, chociaż wiele ośrodków badawczych zbiera informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających. W ZSSR działalność taka była prowadzona jedynie sporadycznie. Ale fenomen UFO obserwowano również na rozległych terenach byłego Związku Radzieckiego. W książce po raz pierwszy udostępnione zostały dokumenty o UFO nad ZSSR.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-241-1131-2, 9788324111312
Wydawnictwo: Amber
Seria: Księgi Tajemnic
Stron: 174

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Moje spotkania z UFO nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@KAMCIO370
2009-10-03
10 /10

Opis Po raz pierwszy udostępnione relacje i dokumenty o UFO nad ZSRR. Współczesna nauka wciąż nie potrafi interpretować napływających z całego świata doniesień o UFO i spotkaniach z istotami pozaziemskimi, chociaż wiele ośrodków badawczych zbiera informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających. W ZSRR działalność taka była prowadzona jedynie sporadyczne. Ale fenomen UFO obserwowano również na rozległych terenach byłego Związku Radzieckiego. * Syberyjska mapa gwiezdna * Katastrofa tunguska * Znalezisko znad Wakszy i zagadka okręgu Meriwialia * Odkrycie w górach Pamiru-Ałaju * Yeti w stepowej okolicy Saratowa * Ślady lądowań UFO i Strefa Permska * Niezidentyfikowane obiekty latające na ekranach radarów. Marina Popowicz - doktor inżynier, absolwentka Akademii Lotniczej, pilot testowy (101 rekordów świata), ufolog, przewodnicząca Związku Kobiet Naukowców i Środkowoazjatycko-Kirgiskiego Komitetu Badań nad UFO, autorka książek wydanych w nakładzie ponad miliona egzemplarzy - przedstawia sprawozdania naocznych świadków i interpretacje fenomenu UFO w ZSRR. Na podstawie osobistych doświadczeń i relacji innych pilotów ujawnia sensacyjne fakty ukrywane lub bagatelizowane za czasów Związku Radzieckiego i analizuje zjawiska, które rzeczywiście miały miejsce. Przekład: Paweł Wieczorek

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Moje spotkania z UFO. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl