[email protected] z Sieci; Dom nadziei

Karen Potter, Trish Wylie
N@arzeczona z Sieci; Dom nadziei
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wylie Trish - Narzeczona z Sieci Maggie kocha się w koledze z pracy, Seanie, ale szuka partnera życiowego w Internecie. Sean, który dobrze wie, co nią powoduje, wciela się w internetowego Romea. Odwzajemnia uczucia Maggie, dlatego nawiązuje z nią korespondencję, ukrywając swą tożsamość. Tak zaczyna się ich wirtualny romans... Potter Karen - Dom nadziei Jenny pochodzi z rodziny, w której żadna kobieta nie zaznała szczęścia rodzinnego. Właśnie dlatego decyduje się na samotne macierzyństwo, odrzucając pomoc Matta, ojca jej dziecka. Jednak Matt, przebojowy biznesmen, nie poddaje się łatwo. Zaczyna od gróźb, próbuje przekupstwa, wreszcie proponuje rozwiązanie, które Jenny jest gotowa zaakceptować... Harlequin Enterprises, 2007
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-238-5133-2, 9788323851332
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Romans Duo
Stron: 314

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka [email protected] z Sieci; Dom nadziei aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka [email protected] z Sieci; Dom nadziei. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl