Nadciśnienie tętnicze u ludzi młodych

Krystyna Widecka
Nadciśnienie tętnicze u ludzi młodych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nadciśnienie tętnicze u osób młodych stanowi coraz większy problem epidemiologiczny, diagnostyczny i terapeutyczny. Co gorsza, terapia tego schorzenia u ludzi młodych ma w duzymm stopniu charakter empiryczny: brak badań z długim okresem obserwacji oceniających skuteczność interwencji dietetycznej lub leczenia farmakologicznego. Dlatego decyzja często jest podejmowana indywidualnie, w zależności od przekonania i doświadczenia lekarza. Przewodnią ideą przyświecającą autorom było napisanie praktycznego podręcznika-zwartego, ale wyczerpującego, dostarczającego Czytelnikowi potrzebnej i aktualnej wiedzy, ułatwiającej mu leczenie młodych pacjentów z nadciśnieniem tętniczym. Podręcznik adresowany jest do wszystkich lekarzy, którzy interesują się praktycznymi aspektami hipertensjologii: hipertensjologów, internistów, lekarzy rodzinnych, ale także lekarzy innych specjalności i studentów.  
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-62510-67-2, 9788362510672
Wydawnictwo: Medical Education
Seria: KardioPharm Biblioteka
Stron: 148
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Nadciśnienie tętnicze u ludzi młodych nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nadciśnienie tętnicze u ludzi młodych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl