Narzeczona na weekend, Spójrz na mnie

Kate Hewitt, Annie West
Narzeczona na weekend, Spójrz na mnie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kate Hewitt - Narzeczona na weekend Luca Moretti chce kupić sieć hoteli Andrew Tysona. Tyson przywiązuje dużą wagę do życia rodzinnego, więc żeby mieć jakiekolwiek szanse, Luca musi być przynajmniej zaręczony. Na spotkanie z Tysonem zabiera nieświadomą niczego asystentkę Hannah Scott i przedstawia ją jako swoją narzeczoną. Hannah nie ma wyjścia, musi odegrać tę rolę, ale Luca przekonuje się, jak ryzykowne było igranie z jej uczuciami… Annie West - Spójrz na mnie Australijska researcherka Lily Nolan jest najlepsza w swoim zawodzie. Dlatego właśnie ją wybiera włoski biznesmen Raffael Petri, by wykonała dla niego ważne zlecenia. Lily celu musi przyjechać do Nowego Jorku, chociaż od lat pracuje wyłącznie zdalnie, ze swojego biura w Sydney. Ma powody, by unikać osobistych kontaktów. Raffael uświadamia sobie jakie, dopiero gdy staje z nią twarzą w twarz…  
Tytuł oryginalny: Moretti's Marriage Command, The Flaw in Raffaele's Revenge
Data wydania: 2018-01-19
ISBN: 978-83-276-3230-2, 9788327632302
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Światowe Życie DUO
Kategoria: Romans
Stron: 320
dodana przez: mrbiggles

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Narzeczona na weekend, Spójrz na mnie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Narzeczona na weekend, Spójrz na mnie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl