Nauczyć się modlić, aby kochać

Jacques Philippe
Nauczyć się modlić, aby kochać
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Tym, czego dzisiejszy świat najbardziej potrzebuje, jest właśnie modlitwa. To z niej narodzą się wszystkie rodzaje odnowy, uzdrowienia, głębokie i płodne przemiany, jakich wszyscy pragniemy dla naszego społeczeństwa. Nasza ziemia jest ciężko chora i tylko kontakt z Niebem zdoła ją uzdrowić. Rzeczą najbardziej pożyteczną dla dzisiejszego Kościoła jest przekazać ludziom pragnienie modlitwy i nauczyć ich modlić się. Dać komuś zamiłowanie do modlitwy, pomóc mu wytrwać na tej nie zawsze łatwej drodze, to największy prezent, jaki można mu ofiarować. Kto ma modlitwę, ma wszystko, odtąd bowiem Bóg może swobodnie wejść w jego życie, działać tam i dokonywać cudów swojej łaski. Jestem coraz bardziej przekonany o tym, że wszystko wychodzi od modlitwy i że spośród wezwań Ducha to właśnie jest pierwsze i najbardziej naglące, i na nie musimy odpowiedzieć. Zostać odnowionym w modlitwie to zostać odnowionym we wszystkich aspektach swojego życia, to znaleźć nową młodość. Ojciec bardziej niż kiedykolwiek szuka czcicieli w Duchu i prawdzie (por. J 4, 24)". - z Wprowadzenia
ISBN: 978-83-7502-481-4, 9788375024814
Wydawnictwo: Promic

Autor

Jacques Philippe Jacques Philippe
Urodzony w 1947 roku we Francji (Metz)
Francuski ksiądz katolicki, duszpasterz we Wspólnocie Błogosławieństw, doświadczony rekolekcjonista, autor wielu głośnych tytułów z dziedziny duchowości. Do Wspólnoty Błogosławieństw wstąpił w 1976. W 1985 wyświęcony na księdza w diecezji Albi. Ukoń...

Pozostałe książki:

Czas dla Boga 8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz Gdybyś znała dar Boży. Nauka przyjmowania Mała droga ufności Teresy z Lisieux Szukaj pokoju i idź za nim.
Wszystkie książki Jacques Philippe

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Nauczyć się modlić, aby kochać nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

“Bóg nie chce, byśmy byli z Nim związani innymi więzami niż więzy miłości. Dlatego objawia nam się (...) przez często dyskretne znaki, wskazówki czy wezwania, pobudzając nas za ich pośrednictwe...”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl