Navy SEALs : Komando Foki : kronika wczesnych lat

Kevin Dockery
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Navy SEALs : Komando Foki : kronika wczesnych lat
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Niniejsza książka stanowi zapis historii tworzenia elitarnej jednostki bojowej - niedoścignionej w walce na wodzie, w powietrzu i na lądzie - i ukazuje prawdziwą naturę tych nieprzeciętnych żołnierzy tworzących najdoskonalsze i najgroźniejsze oddziały w arsenale wojskowym Stanów Zjednoczonych. Navy SEALs to wykorzystywane do bezpośrednich działań formacje wchodzące w skład Sił Specjalnych Marynarki Wojennej. Ich członkowie - bezszelestni wojownicy - są szkoleni, jak wyjść bez szwanku z każdej ciężkiej próby, pokonać każdą przeszkodę i zwyciężyć każdego wroga na drodze do wytyczonego celu.
ISBN: 978-83-7298-361-9, 9788372983619
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Navy SEALs : Komando Foki : kronika wczesnych lat aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@LadyEssex
2013-11-21
10 /10
Przeczytane

Dobrze się czyta. Książka uporządkowana, prosta, z prawidłowymi objaśnieniami. Trochę za mało w niej o samych oddziałach Navy SEALs, ale w końcu była to kronika najwcześniejszych lat oraz droga ich powstawania, dlatego można ten mankament pominąć. Warta przeczytania.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Navy SEALs : Komando Foki : kronika wczesnych lat. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl