Recenzje książki "Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2."

Dodaj swoją recenzję

"Nie pozwól światłu zgasnąć." Tom 2

12.12.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Dostajemy dokładnie tyle, ile z siebie dajemy.” Wszystko wskazywało na to, że w końcu między Willow a Nevenem zacznie się dobrze układać. Znaleźli wspólny język, ich uczucie, wzajemne pożądanie wręcz kwitnie. Jednak niedane jest im rozkoszować się spokojem, spełnieniem i sobą nawzajem. Jego przeszłość nieustannie daje o sobie znać. Ma duże ... {} Recenzja książki Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2.

Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2.

15.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Połączyła ich wspólna pasja, połączyła ich miłość do muzyki, zawładnęło nimi uczucie, bardzo silne, bardzo głębokie. Jednak ich przeszłość nie pozwala im cieszyć się własnym szczęściem, nie pozwala na radość z miłości, jaką czują do siebie. Choć oboje są pewni, że ta druga osoba jest dla niego bardzo ważna, nie zawsze to wystarcza. Willow jest jak... {} Recenzja książki Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2.

Miłość utkana z nut.

15.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Byłam zachwycona pierwszą częścią, urzekła mnie autorka emocjonalnym przekazem gry na instrumentach. Ewa Pirce z gracją i wyczuciem prowadziła mnie przez doskonałą fabułę, gdzie głównym bohaterem była muzyka. Czy drugi tom okaże się tak samo dobry, czy sprosta moim pobudzonym zmysłom muzycznym? Neven i Willow dzięki wspólnej pasji spędzają ze s... {} Recenzja książki Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2.

Cudowna ❤

12.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

🎻"Koniec i początek to jedyne pewne rzeczy w naszym życiu. Wszystko, co znajduje się pomiędzy, przemija zbyt szybko i nie pozostawia po sobie nic prócz kilku wyblakłych ze starości zdjęć" 🎻"Życie, tak jak opera czy balet — zaczyna się uwerturą, po niej następuje libretto, a potem finał. I tak jak w operze czy w balecie los bohaterów jest z góry p... {} Recenzja książki Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2.

Nie pozwól światłu zgasnąć

11.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Dzięki wspólnej pasji, która przerodziła się w pełną wzlotów i upadków muzyczną podróż, Neven i Willow odnaleźli coś więcej – miłość. Kiedy wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, z ukrycia wypełzają zmory przeszłości. Melodia uczuć zostaje zakłócona, wrogowie zaczynają atakować, na jaw wychodzą tajemnice rzucające cień na szczęście, kt... {} Recenzja książki Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2.

@iza.81@iza.81 {}× 3

Życie jest jak opera czy balet

7.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Od pierwszych stron książki polubiłam historię Willow i Nevena .. Jednak czy drugi tom był potrzebny? Tom 2 był, dopełnieniem pierwszego tomu. Jest jeszcze piękniejszy niż pierwszy, bardziej dopracowany. Zawierał wszystko to, czego brakowało mi w pierwszym tomie.. Bardzo mnie zdziwiło, że powieść została podzielona na dwa tomy. Powieści Ewy Pirce ... {} Recenzja książki Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2.

@maczek89@maczek89 {}× 2

Nie pozwól światłu zgasnąć

6.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

To co wydarzyło się w drugiej części serii Z muzyką do gwiazd jest dokładnie tym, czego brakowało mi na początku. Z niemałym zdziwieniem, z każdą stroną drugiej części, popadałam w zachwyt. Od pierwszej strony ta książka jest tym czego spodziewałam się po warsztacie fabularnym autorki, czyli niczym innym jak dopracowaną w szczegółach, historią dwo... {} Recenzja książki Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2.

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl