Niebieska sukienka

Mary McBride
Książka Niebieska sukienka
Książka Niebieska sukienka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Sam Zachary jest prywatnym detektywem i bardzo samotnym mężczyzną. Jego narzeczona zmarła dwa lata temu. Po jej śmierci Sam nie wyobrażał sobie, że może zakochać się w jakiejś innej kobiecie. Kiedy jednak w jego biurze pojawia się piękna Laura, prosząc o ukrycie jej przed ścigającym ją gangsterem, Sam natychmiast osobiście zajmuje się wystraszoną kobietą, dając jej schronienie w swojej wiejskiej posiadłości. Przebywając ze sobą całymi dniami, staja się sobie coraz bliżsi. Dość szybko obdarza ją gorącym uczuciem i pragnie się z nią ożenić. Nawet nie podejrzewa, że Laura ma inne plany. Czy w nich kobieta uwzględnia obecność swego wybawiciela?  
Tytuł oryginalny: Bluer Than Velvet
Data wydania: 2003
ISBN: 83-238-0530-X, 832380530X
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki
Stron: 234

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Niebieska sukienka aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niebieska sukienka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}