Niepewność serca

Jorunn Johansen
Książka Niepewność serca
Książka Niepewność serca
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Amalie nie zdołała powiedzieć Mittiemu, że jest zaręczona z Olem. Dowiedział się o tym od innych, a ona z bólem patrzyła, jak bardzo go to zraniło. Ole tymczasem zrobił się zazdrosny i podejrzewa, że Amalie nadal kocha Mittiego. Odkłada ślub i prosi narzeczoną, by zdecydowała, czego właściwie pragnie. W holu doszły ją przyciszone głos, otworzyła drzwi do saloniku i już miała wejść, gdy nagle stanęła jak wryta. Wewnątrz, przy okrągłym stoliku, siedział Ole, a naprzeciwko Mitti! Nie mogła się pomylić. W oczach Olego płonęła zazdrość, a Mitti najwyraźniej czuł się nieswojo w towarzystwie lensmana. Na widok obu mężczyzn żołądek Amalie skurczył się boleśnie. Skąd się ten Mitti wziął? Przecież może wszystko zepsuć.  
Tytuł oryginalny: Mellom to menn
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7813-330-8, 9788378133308
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Tajemnica wodospadu, tom 2
Stron: 190
dodana przez: katapika

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Niepewność serca aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niepewność serca. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}