NIESAMOWITE PRZYPADKI. Tajemnice Gór Ryfejskich

Joanna Krajewska
NIESAMOWITE PRZYPADKI. Tajemnice Gór Ryfejskich
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ten, którego imienia lepiej nie wymawiać, zwłaszcza w języku Goethego i Manna, powrócił na Dolny Śląsk. Niemieckiego Rübezahla, a polskiego Rzepióra, możemy spotkać na kartach debiutanckiej powieści Joanny Krajewskiej „Niesamowite przypadki. Tajemnice Gór Ryfejskich”. Skradziony artefakt o potężnej mocy, niepokojące zjawiska atmosferyczne i niewyjaśnione zaginięcia. Demonolodzy ostrzegają: tego lata do uzdrowiska Świeradów-Zdrój przybyli nie tylko kuracjusze.

„Krajewska przemyca na kartach książki fragmenty karkonoskich legend. Można śmiało założyć, że spędziła w bibliotece jeszcze więcej czasu niż jej bohaterka (wszak musimy Klarze wybaczyć, miała co innego na głowie). W powieści nie brakuje także komizmu i błyskotliwych dialogów. Gdy na scenę wkracza Damian Bugaj, natychmiast kradnie całą uwagę czytelnika ciętymi ripostami i, iście diabelskim, poczuciem humoru…”
Elżbieta Tomporowska (krytyczka literacka)

Data wydania: 2020-12-15
Wydawnictwo: AD REM
Stron: 464
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę NIESAMOWITE PRZYPADKI. Tajemnice Gór Ryfejskich? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka NIESAMOWITE PRZYPADKI. Tajemnice Gór Ryfejskich. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl