Nieświadomy mag. Królotwórca, królobójca. Tom I

autor: Karen Miller
Nieświadomy mag. Królotwórca, królobójca. Tom I
3.8
Ocena 3.8 na 5 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów
Witajcie w królestwie Lur, gdzie stosowanie czarów niezgodnie z literą prawa ...
Witajcie w królestwie Lur, gdzie stosowanie czarów niezgodnie z literą prawa oznacza śmierć. Dawno temu, zdesperowane plemię Doranów - obdarzonych magiczną mocą wojowników, opuściło spustoszony wojnami rodzinny kraj. Uciekali przed Morganem – okrutnym czarownikiem, który dla władzy gotów był zrob...
Pełny opis
Data wydania: 2011
ISBN:
Wydawnictwo: Galeria Książki

Recenzje

Nieświadomy mag
”Nieświadomy mag” to pozycja, która z góry budziła u mnie uprzedzenie. I choć Galeria Książki już nieraz pokazywała nam, że przeciętna grafika okładki nie oznacza słabości treści, coś w tym dziele nie dawało mi zapewnienia, że będzie ono niebanalne. Fabuła książki nudna, zwykła, jakich wiele. Cóż...
Nieoświecony Cudotwórca.
"Witajcie w królestwie Lur, gdzie używanie czarów niezgodnie z literą prawa oznacza śmierć!" Karen Miller urodziła się w Vancouver, w Kanadzie. Mając dwa lata, przybyła z rodzicami do Australii, gdzie mieszka do dziś. Nie licząc trzech lat w Wielkiej Brytanii po ukończeniu studiów z komunikacji s...
Napisz swoją opinię

Opinie

@coconut
@coconut 2012-06-14
Przeczytane (2012-06-14)
Fabuła przewidywalna i męcząca. Częste nieścisłości lub błędy, tak w świcie jak i w wydarzeniach. Irytujący, niewyróżniający i sztuczni bohaterowie. Często oporne dialogi, a z początku również wymuszona akcja. Nie wiem, czy to wina tłumaczy czy autorki, ale zwyczajnie czytanie mnie męczyło. Akcja rozkręciła się dopiero koło 350 strony i moim zdaniem te 350 wcześniejszych stron można by streścić i okroić, a książka tylko by na tym zyskała. Dopiero gdzieś od połowy fabuła stała się ciekawa.
@Elaine
@Elaine 2012-07-30
Przeczytane (2012-07-30)
Mam ambiwalentne uczucia względem tej pozycji. Bohaterowie płytcy, fabuła, a raczej jej brak, przewidywalna i ciągnąca się.. Jednak jeśli komuś podobają się książki fantastyczne to pewnie będzie zachwycony. ;) Nie polecam, ani również nie odradzam.
@Ledina
@Ledina 2011-11-18
Mnie się bardzo podobała ta książka. Fabuła jest taka, że trudno ją przewidzieć. Autorka zamiast zwalić wszystkie sytuacje na jakąś przepowiednię, po prostu oddaje wszystko pod żądze losu. Nie mogę się już doczekać drugiego tomu.
@Bujaczek
@Bujaczek 2011-12-11
Przeczytane (2011-12-11)
„Nieświadomy mag” jest napisany językiem lekkim i przyjemnym, autorka posługuje się zrozumiałym i prostym w odbiorze stylem pisania o może umilić czytanie i pozwolić się zrelaksować. Ani nie polecam, ani nie odradzam. ;)
@Vicky
@Vicky 2011-11-18
Książka nie jest jakaś super-hiper-cudowna, ale czyta ją się bardzo przyjemnie, a dialogi są naprawdę dowcipne. Takie typowe fantasy z elementami polityki.
@Kobra94
@Kobra94 2012-01-21
Przeczytane (2012-01-21)
Książka naprawdę mi się podobała, co mnie zdziwiło, bo nie przepadam za średniowiecznymi historiami. Więcej w recenji
@Murtagh
@Murtagh 2011-11-21
Przeczytane (2011-11-21)
książka na piątkę
Współtworzący tą stronę
puchar
FO
@font pierwsza opinia