Nieziemskie dzieci o intuicyjnych zdolnościach i ukrytych talentach dziewcząt i chłopców

Lindsay Harrison, Sylvia Browne
Nieziemskie dzieci o intuicyjnych zdolnościach i ukrytych talentach dziewcząt i chłopców
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W „Nieziemskich dzieciach” światowej sławy autorka porusza nowy, kontrowersyjny temat dotyczący zdolności metafizycznych u dzieci. Przedstawia niesamowite i zaskakujące opowieści, których bohaterami są dzieci w różnym wieku.
W świecie dziecka występują niezwykłe rzeczy – wyimaginowane zjawiska, zmyślenia przyjaciele, prostoduszność oraz wyraźne rozgraniczenie dobra i zła. Zdaniem autorki wszystkie dzieci posiadają niespotykane talenty i uzdolnienia, lecz społeczeństwo nie traktuje tych cech w sposób właściwy, podziwiając jedne, a potępiając inne.
Książki Browne oparte są na jej własnych doświadczeniach. W wieku trzech lat Sylvia zaczęła wykazywać zdolności paranormalne. U jej syna zaczęły one być widoczne już w okresie niemowlęctwa, a ona sama zrobiła wszystko, by je rozwijać. W ciągu swojego życia Sylvia dowiedziała się, że duchowe talenty pojawiają się w bardzo młodym wieku, stanowiąc jej zdaniem niezwykły dar boży. Niektóre dzieci uczą się je rozwijać, podczas gdy inne pod wpływem presji środowiska zwyczajnie je ignorują. W „Nieziemskich dzieciach” autorka wyjaśnia to zjawisko, jednocześnie wzywając nas do wykazania zrozumienia i akceptacji tych niezwykłych uzdolnień paranormalnych u dzieci.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-61159-06-3, 9788361159063
Wydawnictwo: Fontanna
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 252

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nieziemskie dzieci o intuicyjnych zdolnościach i ukrytych talentach dziewcząt i chłopców? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nieziemskie dzieci o intuicyjnych zdolnościach i ukrytych talentach dziewcząt i chłopców. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe