O naturze demonów. O upadku diabła

"Witelon", "Anzelm z Canterbury"
O naturze demonów. O upadku diabła
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Antoine Meliot, facet tuż po czterdziestce. Cudowna żona, trójka wspaniałych dzieci (w tym słodkie niemowlę), wierni przyjaciele, gustownie umeblowany dom, dobrze płatna praca. Życie Antoine’a jest bez zarzutu. Tyle że pewnego październikowego dnia daje sobie jeden weekend na zniszczenie swojego szczęścia – nie tylko szalonej miłości do żony i dzieci, ale i głębokich więzi, jakie od lat łączą go z przyjaciółmi. Tylko dwa dni na destrukcję całego swojego życia. Pozostaje pytanie, jaką rolę odgrywa w tym wszystkim Marion, dawna szkolna miłość Antoine’a, oraz "czarny pająk", którego hołubi w sobie od dzieciństwa i który może się przebudzić przy pierwszym wstrząsie.
ISBN: 978-83-912993-0-2, 9788391299302
Wydawnictwo: Niebianskie sfery

Autor

"Witelon" "Witelon" inne formy imienia: Witelo, Witello, Vitellio, Vitelo, Vitello, Vitello Thuringopolonis – mnich, polski fizyk, matematyk, filozof, optyk, twórca podstaw psychologii spostrzegania.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka O naturze demonów. O upadku diabła nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka O naturze demonów. O upadku diabła. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl