Oczami dziecka

Klaudia Tokarz-Laska
6.7 /10
Ocena 6.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Oczami dziecka
Książka Oczami dziecka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.7 /10
Ocena 6.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Książka „Oczami dziecka" to zbiór historii z dnia codziennego, widziany z perspektywy dziecka od niemowlaka, poprzez dorastającego nastolatka, do osoby dorosłej. Przekazywanie cennych wartości dziecku, odpowiednie traktowanie, sposób przedstawiania mu świata od momentu jego urodzenia. To wszystko co nam wydaje się mało istotne, wpływa na rozwój dziecka i kształtowanie jego osobowości. Książka ma celu również uzmysłowienie dorosłym, że dziecko to nie tylko dziecko, ale aż dziecko. To człowiek, który chłonie wszystko co go otacza. Istota, który zasługuje na szacunek, szczerość, odpowiednie traktowanie i wszystko co najlepsze. Publikacja ma uświadomić rodzicom, że dziecko na świecie nie jest ze swojego kaprysu. To my - rodzice, daliśmy mu życie. Jesteśmy za niego odpowiedzialni od dnia poczęcia. I to naszym zadaniem jest zapewnić mu jak najl...
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8119-280-4, 9788381192804
Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Oczami dziecka

Jest to zbiór krótkich historii o tym jak dziecko postrzega świat . Mi jako młodej mamie najbardziej trafne były opowiadania tych najmniejszych dzieci. Ile razy ja sama słyszałam nie noś małego bo się przyzwyczai, dobrze jak się przyzwyczai to i podrośnie, i się odzwyczai. Mały brzdąc potrzebuje ... czytaj dalej »

Opowiastki, które może znać każdy z nas.

Niby nie wielka książeczka, niby opowiastki, niby krótkie, ale jak dosadne. Świat widziany oczkami dziecka jest zupełnie inny niż to co my widzimy. Pamiętaj kiedy jako dziecko skakałam po meblach, bo przecież dywan był lawą, a gdy szło się na spacer to każdy krawężnik ratował mnie od spadnięcia na ... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@mrsbookbook
@mrsbookbook 2019-08-14
Przeczytane (2019-04-17)
Jest to zbiór krótkich historii o tym jak dziecko postrzega świat . Mi jako młodej mamie najbardziej trafne były opowiadania tych najmniejszych dzieci. Ile razy ja sama słyszałam nie noś małego bo się przyzwyczai, dobrze jak się przyzwyczai to i podrośnie, i się odzwyczai. Mały brzdąc potrzebuje bliskości i ciepła oraz uczucia bezpieczeństwa które odczuwa będąc w ramionach rodzica. Ja przyznam ze mój maluszek ma niecałe 8 miesięcy a do tej pory w ciągu dnia zasypia u mnie na rekach. Kolejny temat który w dzisiejszym świecie jest popularny to poświęcanie swej uwagi na telefon, na telewizor a nie na dziecko. Bardzo często widać nawet na placach zabaw w parku, że dzieci same siedzą i ba...
serce  1 Polubienie | link |
@Rozchelstana_Owca
@Rozchelstana_Owca 2019-04-21
Przeczytane (2019-04-15)
BO
@Booksmyhobby 2019-04-15
Przeczytane (2019-04-15)

Co czytać po książce “Oczami dziecka”- Klaudia Tokarz-Laska

Książka Chałturnik
Chałturnik Magda Skubisz
10/10
Zabawna i jednocześnie przerażająca opowieść o grupie młodyc...
Książka Pejzaż we mgle
Pejzaż we mgle Katarzyna Redmerska
9/10
Autorka Sekretu sprzed lat i Zacisza powraca z nową powieści...
Książka W jak morderstwo
W jak morderstwo Katarzyna Gacek
7.5/10
Magda, klasyczna kura domowa, pewnego wieczoru znajduje do...
Książka Pan idealny
Pan idealny Anna Dolatowska
6/10
Olaf Larsson to dobrze sytuowany i zajmujący wysokie, kierow...
Książka Ona i jej kot
Ona i jej kot Makoto Shinkai, Tsubasa Yamaguchi
7/10
To było na początku wiosny, tego dnia padał deszcz. Wtedy On...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się