Od Wspólnot Europejskich do Unii Europejskiej. Cz. 3, Stowarzyszenie Polski ze Wspólnotami Europejskimi i jej aspiracje do członkostwa w Unii Europejskiej

Irena Rutkowska
Od Wspólnot Europejskich do Unii Europejskiej. Cz. 3, Stowarzyszenie Polski ze Wspólnotami Europejskimi i jej aspiracje do członkostwa w Unii Europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolejna część opracowania dotycząca szeroko rozumianych idei i koncepcji oraz realnych procesów zachodnioeuropejskiej integracji gospodarczej i politycznej, przeznaczone jest zasadniczo dla studentów wyższych uczelni, choć może być też wykorzystywane w szkołach średnich bądź studiowane przez inne osoby zainteresowane problematyką integracji europejskiej.
Data wydania: 1999
ISBN: 978-83-85809-43-2, 9788385809432
Wydawnictwo: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Od Wspólnot Europejskich do Unii Europejskiej. Cz. 3, Stowarzyszenie Polski ze Wspólnotami Europejskimi i jej aspiracje do członkostwa w Unii Europejskiej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Od Wspólnot Europejskich do Unii Europejskiej. Cz. 3, Stowarzyszenie Polski ze Wspólnotami Europejskimi i jej aspiracje do członkostwa w Unii Europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl