Ojciec wszystkich. Życie Jana Pawła II

Garry O`Connor
Ojciec wszystkich. Życie Jana Pawła II
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Papież Jan Paweł II jest dziś powszechnie uważany za jednego z największych przywódców XX wieku - za stanowczy opór wobec sowieckiego komunizmu, za podziemną działalność podczas drugiej wojny światowej i za otwarcie papiestwa na zwykłych ludzi. Przejdzie do historii nie tylko jako jeden z najdłużej urzędujących papieży, ale zapewne także jako najbardziej politycznie wpływowy spośród wszystkich następców świętego Piotra. Urodził się w Polsce w roku 1920, a jego wczesne doświadczenia życiowe zdominowały intensywna miłość i bolesne straty: matki, brata i ojca. Zapalony piłkarz i narciarz, utalentowany poeta, dramaturg i aktor, w 1944 roku - po niemal śmiertelnym wypadku - studiował już w tajnym seminarium. Tak zaczęło się życie będące nieustanną próbą zrozumienia dobra i zła.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7301-733-7, 9788373017337
Wydawnictwo: Rebis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ojciec wszystkich. Życie Jana Pawła II? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ojciec wszystkich. Życie Jana Pawła II. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl