Opodatkowanie Kościoła Katolickiego i osób duchownych

Jacek Patyk
Opodatkowanie Kościoła Katolickiego i osób duchownych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kościół Katolicki w Polsce od ponad tysiąca lat ma bardzo dobrze ugruntowaną pozycję w strukturach społeczno-politycznych państwa. Celem pracy jest kompleksowe przedstawienie opodatkowania katolickich kościelnych osób prawnych i osób duchownych oraz ocena tych specyficznych podmiotów prawa. Praca składa się ze wstępu, ośmiu rozdziałów merytorycznych i zakończenia: * Status prawny i działalność Kościoła Katolickiego w Polsce * Zasady opodatkowania dochodów Kościoła Katolickiego i kościelnych osób prawnych * Kościół Katolicki jako podmiot podatków pośrednich * Kościół Katolicki jako podmiot podatków i opłat lokalnych * Kościelne osoby prawne jako zarejestrowani podatnicy posiadający Numer Identyfikacji Podatkowej * Opodatkowanie osób duchownych w Polsce * Opodatkowanie i finansowanie Kościoła Katolickiego w wybranych państwach Europy * Problem równego i sprawiedliwego traktowania Kościoła Katolickiego i jego osób duchownych jako podmiotu polskiego prawa podatkowego Stan prawny na 1 styczeń 2008 r.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7285-364-6, 9788372853646
Wydawnictwo: Dom Organizatora

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Opodatkowanie Kościoła Katolickiego i osób duchownych aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Opodatkowanie Kościoła Katolickiego i osób duchownych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl