Optyka w zadaniach dla optometrystów

Marek Zając
Optyka w zadaniach dla optometrystów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka zawiera materiał omawiany na wykładach i ćwiczeniach prowadzonych na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej na specjalności optometria. Nie jest to klasyczny podręcznik, nie zawiera w zasadzie wiadomości teoretycznych ani też wyprowadzeń stosowanych formuł, dlatego nie może takiego podręcznika zastąpić. Jej celem jest zebranie materiału do rozmaitych obliczeń, z jakimi można się spotkać studiując optometrię. Jestem przekonany, że nie można dobrze zrozumieć zagadnień związanych z tworzeniem obrazu w oku ani też działania przyrządów optycznych i optycznych metod pomiarowych bez samodzielnego wykonania obliczeń, takich jak omawiane w tej książce.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7125-208-2, 9788371252082
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Stron: 258

Autor

Marek Zając Marek Zając
Urodzony 27 lipca 1979 roku w Polsce (Kraków)
Polski dziennikarz i publicysta specjalizujący się w tematyce religijnej i społecznej, sekretarz Międzynarodowej Rady Oświęcimia, przewodniczący rady Fundacji Auschwitz-Birkenau, dyrektor stacji telewizyjnej Polsat Rodzina.

Pozostałe książki:

Optyka okularowa Kościół katoludzki. Rozmowy o życiu z Ewangelią Pędzę jak dziki tapir. Bartoszewski w 93 odsłonach Felietony diabelskie Kwiatki Kardynała Wyszyńskiego
Wszystkie książki Marek Zając

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Optyka w zadaniach dla optometrystów nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Optyka w zadaniach dla optometrystów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl