Partycypacja. Przewodnik Krytyki Politycznej

Rafał Górski, Marcin Gerwin, Przemysław Sadura, Dariusz Kraszewski ...
Książka Partycypacja. Przewodnik Krytyki Politycznej
Książka Partycypacja. Przewodnik Krytyki Politycznej
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Mamy dziś w Polsce prawdziwy boom partycypacyjny. Urzędy ścigają się na liczbę zorganizowanych konsultacji społecznych, organizacje pozarządowe pozyskują setki grantów i przygotowują dziesiątki publikacji o zaletach obywatelskiego uczestnictwa. Z pozoru wszystko jest w porządku i zgodnie z najnowszymi trendami. Ale czy na pewno wyrasta nam w Polsce społeczeństwo obywatelskie z prawdziwego zdarzenia? Partycypacja. Przewodnik Krytyki Politycznej nie jest zwyczajowym raportem z działań czy kolejnym podręcznikiem dobrych praktyk. Nie jest tez nudna akademicka publikacja o "filozoficznych korzeniach demokracji deliberatywnej". Chcemy wypełnić lukę między teorią a praktyką, ułatwić myślenie nad konkretnymi działaniami i nadać realny wymiar partycypacyjnym dylematom.  
Data wydania: 2012-05-28
ISBN: 978-83-62467-49-5, 9788362467495
Wydawnictwo: Krytyka Polityczna
Seria: Przewodniki Krytyki Politycznej
Stron: 384
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Partycypacja. Przewodnik Krytyki Politycznej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Partycypacja. Przewodnik Krytyki Politycznej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe