Platforma zdalnego nauczania ILIAS dla nauczyczycieli i nie tylko

Małgorzata Gawlik-Kobylińska
Platforma zdalnego nauczania ILIAS dla nauczyczycieli i nie tylko
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W procesie dydaktycznym prowadzonym z wykorzystaniem platformy e-learningowej, dużym wyzwaniem dla nauczycieli, trenerów jest przygotowanie autorskich materiałów, takich jak moduł nauczania, czy test wiedzy. Choć wymaga to poświęcenia sporej ilości czasu i wysiłku, to poprzez pracę nad własnym warsztatem, tworzenie nowych, własnych rozwiązań wciąż wzbogacamy swoje kompetencje dydaktyczne. W niniejszym poradniku ukazano w jaki sposób krok po kroku stworzyć swój własny kurs w środowisku ILIAS. Najwięcej miejsca poświęcono zagadnieniu jak stworzyć moduł nauczania, który może być opatrzony elementami takimi jak test, czy ankieta. Autorka wychodzi z założenia, że poznawszy zasady technicznego opracowania modułu, w sposób intuicyjny tworzymy inne elementy kursu. Uwzględniając perspektywę nauczyciela-twórcy wirtualnych materiałów dydaktycznych, inne kwestie tj. zarządzania kursami, grupami, folderami, autorka uznała że należy pozostawić je w gestii administratorów platformy. Stąd te kwestie celowo nie zostały obszernie omówione. Zawarte w podręczniku instrukcje napisane są zrozumiałym językiem, zawierają czytelne ilustracje oraz praktyczne porady.
Data wydania: 2018-07-24
ISBN: 978-83-7523-532-6, 9788375235326
Wydawnictwo: Akademia Sztuki Wojennej

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Platforma zdalnego nauczania ILIAS dla nauczyczycieli i nie tylko? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Platforma zdalnego nauczania ILIAS dla nauczyczycieli i nie tylko. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl