Po prostu PageMaker 6.5 Plus

Ted Alspach
Po prostu PageMaker 6.5 Plus
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kiedy Ty lub Twoi współpracownicy wykonacie już nużącą pracę polegającą na zgromadzeniu zdjęć i tekstu, i chcecie to wszystko umieścić na jednej lub kilku stronach stronach, z pewnością skorzystacie z pomocy tak doskonałej aplikacji, jaką jest PageMaker. Tylko... Jak to zrobić? Jeśli chcesz wiedzieć, jak układa składa się tekst i grafikę, koniecznie przeczytaj tę książkę! Pomoże Ci ona w zrozumieniu zasady działania programu, jego funkcji i podniesie Twoje kwalifikacje. Pamiętaj! PageMaker jest ostatnim przystankiem w na drodze do drukowanych publikacji i przedostatnim w przypadku publikacji elektronicznych. Książka pomoże Ci w złożeniu, np. czasopisma, reklamy do gazety, ważnego sprawozdania czy nawet strony WWW. Szybko nauczysz się m.in.: podstaw składu; tworzenia estetycznie wyglądających stron; improtowania grafiki; korzystać z profili zarządzania kolorami urządzeń; przenosić pliki z programu Photoshop, Illustrator do PageMakera; używać filtrów Photoshopa.
ISBN: 978-83-7197-247-8, 9788371972478
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Po prostu PageMaker 6.5 Plus nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Po prostu PageMaker 6.5 Plus. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe