Opinia na temat książki Pod kopułą cz.1

@mrocznestrony @mrocznestrony · 2021-10-21 07:28:35
Przeczytane
To jedna z moich ulubionych powieści Stephena Kinga, w której świetnie napisana historia łączy się z doskonale skrojonymi postaciami. W "Pod kopułą" nie ma miejsca na nudę, tu cały czas coś się dzieje, a uczucie odcięcia od świata, kompletnej alienacji, wręcz klaustrofobii udzielił się także i mnie. Znakomita powieść, do której chętnie wracam.
Ocena @mrocznestrony:
Data przeczytania: 2021-01-26
Pod kopułą cz.1
6 wydań
Pod kopułą cz.1
Stephen King
{}8.4/10
Seria: Kolekcja Mistrza Grozy
Pewnego pogodnego jesiennego dnia małe amerykańskie miasteczko Chester’s Mill w stanie Maine zostaje nagle i niewytłumaczalnie odcięte od świata. Otacza je niewidoczne pole siłowe, które mieszkańcy za...
Komentarze

Pozostałe opinie

W porównaniu z wcześniejszymi książkami Kinga z którymi miałam styczność, ta wypada już raczej średnio. Początek świetny, zakończenie też choć i tak uważam, że można było je jeszcze nieco "podrasować...

Uwielbiam Twórczość Kinga i przyznam szczerze, że pod "Pod kopułą" spełniło moje oczekiwania w 100%. Nie nudziłam się ani chwilę, mimo że książka liczy sobie około 800 stron. Polecam :)

Rewelacyjna powieść. Bardzo długa, ale w żadnym momencie nie nuży. Jest to pierwsza przeczytana przeze mnie książka Kinga i na pewno nie ostatnia. Polecam!

Czytałam ,polecam :)

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl