Podstępna żmija, czyli endometrioza

Marzena Grzybowska
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Podstępna żmija, czyli endometrioza
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

„Podstępna żmija czyli endometrioza” to krótkie opowiadanie o chorej kobiecie. Bohaterka książki, o imieniu Róża, przechodzi dwie poważne operacje. Mimo tego, dalej musi walczyć z bólem oraz innymi objawami, które przez długie lata, powracają jak bumerang. Kobieta zauważa jednak, że choroba unieruchamia ciało, ale zmusza umysł do zwiększonej pracy. W jej głowie powstają nowe, ciekawe pomysły. Ponadto, dzięki chorobie odkrywa w sobie ukryty talent. Widzi już świat w innych kolorach i barwach, docenia ludzi, jest wrażliwa na ich krzywdę, chce być osobą otwartą i pomocną. Stwierdza zatem, że nie pasuje już do definicji kadry zarządzającej w dużym przedsiębiorstwie i postanawia zmienić swoje życie.
Data wydania: 2014-10-15
ISBN: 978-83-7900-217-7, 9788379002177
Wydawnictwo: Psychoskok
Stron: 100

Autor

Marzena Grzybowska Marzena Grzybowska Marzena Grzybowska - mieszka na Górnym Śląsku. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Przepracowała dwadzieścia lat, na różnych stanowiskach, w państwowym przedsiębiorstwie. Obecnie właścicielka małej, rodzinnej wypożyczalni samochodów i sku...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Podstępna żmija, czyli endometrioza aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@agnieszka3211
2014-10-08
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Podstępna żmija, czyli endometrioza. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl