Ponad 100 sposobów na pamięć

praca zbiorowa
Ponad 100 sposobów na pamięć
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Co robią ludzie, by zachować dobrą kondycję? - Ćwiczą. A co robią, by zachować dobrą pamięć? - Jeszcze nic, a przecież po skończeniu 28. roku życia ludzki mózg zaczyna zwalniać i stopniowo traci sprawność. Jest na to jednak rada: wyrwany z rutyny i zmuszony do pracy mózg tworzy nowe połączenia między neuronami, dzięki czemu staje się sprawniejszy i lepiej służy. Neurofitness, czyli trening szarych komórek, cieszy się na całym świecie coraz większą popularnością. By poprawić parametry swojej pamięci, tysiące dorosłych ludzi rozwiązują specjalnie przygotowane quizy, zagadki, zadania logiczne, sudoku czy krzyżówki. Książka "Ponad 100 sposobów na pamięć" i zawarty w niej program treningu szarych komórek pomoże poprawić pamięć i sprawność intelektualną, nauczy technik szybkiego zapamiętywania i czytania oraz wprowadzi w najnowsze metody rozwijania kreatywności. Poradnik zawiera unikalne zestawy ćwiczeń publikowanych wcześniej na łamach magazynu "Na pamięć", przygotowane przez najlepszych polskich szaradzistów, specjalistów od mnemotechnik oraz od zaburzeń pamięci i neurologii. Z "Ponad 100 sposobów na pamięć" czytelnicy dowiedzą się również, co jeść, by mieć dobrą pamięć, czy używki mogą wspomagać myślenie i percepcję, skąd się biorą iluzje, jak trenować uważność oraz jak wyjść z klatki szablonowego myślenia i rozwinąć kreatywność.
Data wydania: 2015-03-12
ISBN: 978-83-268-1393-1, 9788326813931
Wydawnictwo: Agora
Seria: Biblioteka Gazety Wyborczej
Kategoria: Poradniki
Stron: 216

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ponad 100 sposobów na pamięć nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ponad 100 sposobów na pamięć. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl