Powszechne dzieje wychowania fizycznego i sportu

Ryszard Wroczyński
Powszechne dzieje wychowania fizycznego i sportu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prof. Ryszard Wroczyński przeprowadza nas przez długie dzieje wychowania fizycznego, sportu, rekreacji ruchowej i turystyki, ukazując momenty przełomowe i najbardziej znaczące, wydobywając fakty i zjawiska najważniejsze, decydujące o dalszym rozwoju i postępie kultury rozwoju kultury fizycznej w Europie i w Polsce, na związki celów wychowania fizycznego, a nawet form i rodzajów aktywności ruchowej z ogólnymi procesami rozwoju społeczeństwa i kultury, poziomem ekonomicznym społeczeństwa, organizacją życia społecznego i władzy państwowej, na wielką, specyficzną rolę kultury fizycznej dla różnych środowisk lokalnych, regionalnych oraz całego narodu. Powszechne dzieje wychowania fizycznego i sportu są swego rodzaju syntezą wiedzy o kulturze fizycznej, niezbędną dla każdego studiującego i zajmującego się problematyką wychowania fizycznego i sportu.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-916859-3-8, 9788391685938
Wydawnictwo: BK

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Powszechne dzieje wychowania fizycznego i sportu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Powszechne dzieje wychowania fizycznego i sportu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl