Procesy mechaniczne w inżynierii chemicznej

Roman Koch, Andrzej Noworyta
Procesy mechaniczne w inżynierii chemicznej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce opisano procesy mechaniczne, ich znaczenie i zastosowanie w inżynierii chemicznej. Podano charakterystykę płynów, materiałów rozdrobnionych oraz układów wielofazowych i omówiono procesy jednostkowe przebiegające w poszczególnych układach, tj. transport, magazynowanie, rozdrabnianie, sortowanie, mieszanie, sedymentację, filtrację, wirowanie itp. Książka jest przeznaczona dla studentów wyższych szkół technicznych specjalizujących się w inżynierii chemicznej, konstrukcji aparatury chemicznej i procesowej i ochronie środowiska, jak również dla inżynierów w przemyśle chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym i pokrewnym. Ponadto jest to podręcznik dla uczniów szkół średnich, którzy w programie nauki mają zagadnienia z ochrony środowiska.
Data wydania: 1998
ISBN: 978-83-204-2262-7, 9788320422627
Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Procesy mechaniczne w inżynierii chemicznej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Procesy mechaniczne w inżynierii chemicznej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl