Przemiany ludzkiego ciała

autor: Gavin Francis
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Przemiany ludzkiego ciała
Książka Przemiany ludzkiego ciała
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Żyć – to nieustannie się zmieniać. Gavin Francis, lekarz i pisarz, w swej nowej książce opisuje transformacje zachodzące przez całe ludzkie życie, sięgając po przykłady z własnej praktyki lekarskiej i historii medycyny, ale także sztuki, literatury, mitów i magii. Opowiada o tak niezwykłych przemi...

Żyć – to nieustannie się zmieniać. Gavin Francis, lekarz i pisarz, w swej nowej książce opisuje transformacje zachodzące przez całe ludzkie życie, sięgając po przykłady z własnej praktyki lekarskiej i historii medycyny, ale także sztuki, literatury, mitów i magii. Opowiada o tak niezwykłych przemi... przeczytaj pełny opis
ISBN: 978-83-8074-185-0 ( 9788380741850 )
Wydawnictwo: Bukowy Las
Stron: 318

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Przemiany ludzkiego ciała"

"Przemiany ludzkiego ciała" Gavin Francis Ogólnie nie czytam literatury związanej z medycyną. Jednak opis tej mnie zaciekawił. "Żyć- to nieustannie się zmieniać" W książce znajdziemy informacje o zmianach, które zachodzą w ciele człowieka- narodziny, śmierć, śmiech, sen. A także o niezwykłych prz... czytaj dalej »

Przemiany ludzkiego ciała

Cześć, witajcie w ten piękny poranek, już nie mogę wytrzymać i muszę się z wami podzielić opinią o przemianach ludzkiego ciała. Nigdy bym nie podejrzewałam sama siebie o czytanie książek mających związek z medycyną, zawsze uważałam taką tematykę za nudną, usypiającą i nie dla mnie. A tu proszę pr... czytaj dalej »

Przemiany ludzkiego ciała

"Przemiany ludzkiego ciała". Interesuje mnie człowiek, jego rozwój, psychika i anatomia. Dzięki tej pozycji poznałam ciekawe tajniki ludzkiego ciała. Niektóre fakty mnie zszokowały, inne wprawiły w podziw. W książce jest wiele rozdziałów dotyczących medycyny i dawnych wierzeń na temat np wilkołaków... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@ZaczytanaMalwa
@ZaczytanaMalwa 2019-03-24
Przeczytane (2019-03-24)
Cześć, witajcie w ten piękny poranek, już nie mogę wytrzymać i muszę się z wami podzielić opinią o przemianach ludzkiego ciała. Nigdy bym nie podejrzewałam sama siebie o czytanie książek mających związek z medycyną, zawsze uważałam taką tematykę za nudną, usypiającą i nie dla mnie. A tu proszę przeczytałam i nawet mi się podobało. Doktor Francis opowiada o przemianach, które zachodzą w ludzkich ciałach zaczynając od zwykłych zmian tj. sen, śmiech, narodziny, starzenie się i śmierć po te wykraczające czasami poza nasze pojęcie czyli wilkołactwo, gigantyzm, kastracje czy halucynacje. Każdy nowy pacjent otwiera przed nim możliwość zgłębiania tajemnic ludzkich ciał i umysłów. Nie bardzo ...
serce
AB
@Ayla_Black 2019-04-01
Przeczytane (2019-03-15)
Rewelacyjna książka, idealna dla każdego, kto lubi poznawać ciekawe informacje na temat otaczającego go świata. W ciekawy sposób autor przybliża nam temat przemian jakie zachodzą w organizmie ludzkim zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym.
serce
XM
@Xmartus1607 2019-04-02
Przeczytane (2019-03-17)
serce

twórcy strony

puchar @ZaczytanaMalwa @ZaczytanaMalwa dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.