Przetrwać próbę czasu

Halina Strzelecka
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Przetrwać próbę czasu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

 
Ekscytująca, pełna wdzięku, humoru i smutku, opowieść o żywiołowej namiętności poddanej próbie czasu.

Piękna i niezależna pani architekt marzy o założeniu rodziny. Ma za sobą nieudane małżeństwo z dużo starszym od siebie mężczyzną. W wieku 19 lat Antonina została uwiedziona przez instruktora prawa jazdy. Wbrew rodzicom poślubiła Franka, który stopniowo, ale skutecznie zaczął ją ograniczać. Czuła się osaczona przez własnego męża, który sukcesywnie dążył do tego, by zerwała kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy mężczyzna każe usunąć jej ciążę, kobieta postanawia od niego odejść. Dzięki wsparciu przyjaciółek, próbuje odzyskać życiową równowagę. Żałując straconych lat postanawia brać życie całymi garściami. Ciągle jednak trafia na nieodpowiednich mężczyzn. Adoruje ją żonaty kolega z pracy, z dawnym znajomym wyjeżdża na weekend a klient, któremu ma urządzać dom, chce się z nią umówić. 

W końcu poznaje nieziemsko przystojnego Borysa, z którym umawia się na spotkanie... 

Patronat nad książką objęli: Oaza recenzji, Portal dlaLejdis.pl, Littlebooklover,

http://www.psychoskok.pl/produkt/przetrwac-probe-czasu/

Data wydania: 2019-10-28
ISBN: 978-83-8119-563-8, 9788381195638
Wydawnictwo: Psychoskok
Stron: 286
dodana przez: agnieszka3211

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Pożądanie, emocje i czas

4.11.2019

Przedpremierowo Rozłąka to dla zakochanych zawsze trudny czas dla ich związku, która może wzmocnić ich więzy, lub osłabić. Z pewnością jest to sprawdzian dla ich uczucia, podobnie jak dla bohaterów powieści pt.: „Przetrwać próbę czasu“ Główną bohaterką jest piękna pani architekt o uroczym imieniu Antonina ale znajomi i rodzina mówią do niej Nin... Recenzja książki Przetrwać próbę czasu

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2019-10-24
10 /10
Przeczytane

Przedpremierowo

Książka pt.: „Przetrwać próbę czasu“ opowiada o miłości, która musi pokonać nie tylko odległość ale też czas, który dzieli zakochanych od ich spotkania. Życie i pojawiające się sytuacje nie ułatwiają zakochanym wytrwania w wierności i spokoju. Zarówno Nina jak i Borys wzbudzają zainteresowanie płci przeciwnej sprawiając, że ich uczucie poddane jest różnym niespodziewanym oraz trudnym testom.

Ta pełna uniesień, wdzięku i romantyczności historia sprawia, że możemy namacalnie poczuć intensywną gamę emocji, jakie towarzyszą głównym bohaterom. Autorka sprawiła, że integrujemy się z nimi i dajemy się porwać atmosferze nasiąkniętej namiętnością, miłością i pożądaniem. Z ujmującą lekkością prowadzi czytelnika przez kolejne perypetie poszczególnych postaci, które ulegają szerokiemu wachlarzowi różnorodnych uczuć. Zarówno Nina i Borys jak i towarzyszący im znajomi, rodzina czy przyjaciele przeżywają lepsze i gorsze chwile pokazując wiele odcieni emocji, począwszy od fascynacji drugą osobą, poprzez rozczarowania aż do zachwytu.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/10/516-przetrwac-probe-czasu.html

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Przetrwać próbę czasu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl