Przeznaczenie bohaterów

autor: Morgan Rice
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Przeznaczenie bohaterów
Książka Przeznaczenie bohaterów
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

“Przeznaczenie bohaterów” to historia chłopca dorastającego na peryferiach Królestwa Kręgu. Najmłodszy z czterech braci, znienawidzony przez nich i przez ojca Thorgrin czuje, że różni się od innych mieszkańców wioski. Marzy o tym, by zostać wielkim wojownikiem i dołączyć do Srebrnej Gwardii, elitarn...

“Przeznaczenie bohaterów” to historia chłopca dorastającego na peryferiach Królestwa Kręgu. Najmłodszy z czterech braci, znienawidzony przez nich i przez ojca Thorgrin czuje, że różni się od innych mieszkańców wioski. Marzy o tym, by zostać wielkim wojownikiem i dołączyć do Srebrnej Gwardii, elitarn... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2015-3-18
ISBN: 978-83-7229-451-7 ( 9788372294517 )
Wydawnictwo: Wydawnictwo Feeria
Stron: 352

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Przeznaczenie bohaterów

Morgan Rice jest popularną pisarką. Tworzy głównie książki młodzieżowe. Jedną z serii, którą wydała, jest Krąg Czarnoksiężnika. Saga obejmuje siedemnaście ksiąg. W Polsce w 2015 roku ukazał się pierwszy tom – Przeznaczenie bohaterów. Powieść wydała Feeria Young. Thor dorasta w niewielkiej wiosce w K... czytaj dalej »

Recenzja "Przeznaczenie bohaterów" Morgan Rice

Królestwo Kręgu już od wielu lat trwa w pokoju i wielkim dostatku. Jednak król MacGill zdaje sobie sprawę, że nic nie jest wieczne, a ich chwilowe bezpieczeństwo i spokój są tylko chwilowe. Barbarzyńcy tylko czekają na najmniejszy błąd króla i nie zawahają się przed niczym. Królestwo jest podzielone... czytaj dalej »

Od zera do prawie bohatera

Sześć dni na szczycie, by siódmego ugrzęznąć w lochach... Thor ma przerąbane na całej linii - ojciec go nienawidzi, bracia też, wioskowi ludzie nie interesują się nim, a no i nie dostał się do zastępu Srebrnych. Co postanawia? A pójdzie do stolicy, do szefa armii i przekona go, że on musi być legio... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
MI
@MidoriNoOkami 2018-12-10
Przeczytane (2018-12-10)
serce
@addictedtobooks
@addictedtobooks 2015-07-05
serce
Tagi

twórcy strony

puchar @addictedtobooks @addictedtobooks pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.