Przyroda. Wybrane zagadnienia

Iwona Jaszczuk, Bogdan Kluczyński
Przyroda. Wybrane zagadnienia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przyroda. Wybrane zagadnieniato pozycja edukacyjno-naukowa. Publikacja zawiera wiele tak dobranych tematów przyrodniczych, by zainteresowały możliwie szerokie grono Czytelników – poprzez walory poznawcze w ogólności (dzieje oraz podstawy wiedzy o Wszechświecie, szczególne cechy i funkcje roślin oraz zwierząt, pochodzenie roślin uprawnych, rola przyrody w kulturze i cywilizacji, itp.), jak i te związane z naszym codziennym życiem (przystosowania do życia w skrajnych warunkach, przewidywane zmiany klimatu, odżywianie, odzienie, leczenie, łowiectwo, potrzeba działań w dziedzinie ochrony przyrody, itp.).
Informacje w poszczególnych zagadnieniach są w większości oparte na aktualnej literaturze przedmiotowej.
Z całą pewnością książka może być przydatna dla wszystkich Czytelników zainteresowanych poszerzeniem wiedzy przyrodniczej, nie wyłączając tych, którzy zajmują się profesjonalnie innymi dziedzinami wiedzy.
Data wydania: 2012-11-30
ISBN: 978-83-63548-20-9, 9788363548209
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Psychoskok

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Przyroda. Wybrane zagadnienia"

24.01.2013

„Przyroda. Wybrane zagadnienia” Bogdana Kluczyńskiego to 8 rozdziałów poświęconych przyrodzie. Opisane w niej zostały następujące zagadnienia: wszechświat, ziemia świat roślin i zwierząt poza tym środowisko przyrodnicze Polski, rośliny i grzyby o szczególnych cechach i właściwościach oraz światowe rolnictwo i jego rola w kulturze i cywilizacji. To ... Recenzja książki Przyroda. Wybrane zagadnienia

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przyroda. Wybrane zagadnienia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl