Pułapka

Andrew Fukuda
Książka Pułapka
Książka Pułapka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Andrew Fukuda i eksplodujący finał trylogii Polowanie. Po tym, jak ledwie żywi, uciekli z Misji, Gene i Sissy stają przed niemożliwym zadaniem: pozostać żywym tak długo by zatrzymać zarazę która skupia się na wykończeniu ich. Uwięzieni w pędzącym pociągu wraz z uratowanymi dziewczętami, Gene, Sissy, David i Epap muszą trzymać się razem i użyć wszystkiego co mają by chronić się nawzajem. Mają tylko jedną nadzieję, że lek zmieni krwiożercze kreatury z powrotem w ludzi. Teraz, gdy wiedzą co niszczy wirusa, Gene i Sissy mają ostatnią szansę na uratowanie wszystkiego co kochają i stworzenie lepszego życia dla nich. Lecz zanim do tego dojdzie, Gene musi stawić czoło Ashley June: jego pierwszej miłości a obecnie najgorszemu wrogowi.  
Tytuł oryginalny: The Trap
Data wydania: 2013-11-05
ISBN: 1-250-00512-4, 1250005124
Cykl: Polowanie, tom 3
Stron: 304
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pułapka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pułapka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}