Racjonalna diagnoza i leczenie : wprowadzenie do teorii decyzji klinicznej

Henrik Ramsing Wulff
Racjonalna diagnoza i leczenie : wprowadzenie do teorii decyzji klinicznej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka adresowana jest do lakarzy praktyków, których codzienną powinnością jest podejmowanie decyzji dotyczących diagnozowania i leczenia pacjentów. Książka wskazuje, w jaki sposób zamieniac wiedzę zawarta w publikacjach na informacje użyteczne w postępowaniu z konkretnym pacjentem. Ukazuje, jak racjonalnie wykorzystywać publikacje medyczne w szerszym kontekście zagadnień, które w praktyce wpływają na decyzje lekarskie. Spis treści: Podstawy decyzji klinicznej Wiarygodność i znaczenie danych klinicznych Klasyfikacja chorób Diagnoza Doświadczenie lekarza Randomizowana próba kliniczna Medycyna i nauki humanistyczne Jak krytycznie czytać czasopisma medyczne?
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-916794-6-3, 9788391679463
Wydawnictwo: AKTIS

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Racjonalna diagnoza i leczenie : wprowadzenie do teorii decyzji klinicznej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Racjonalna diagnoza i leczenie : wprowadzenie do teorii decyzji klinicznej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl