Rozstania i powroty

Patricia Thayer
Książka Rozstania i powroty
Książka Rozstania i powroty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rebeka żyje wyłącznie pracą, stopniowo zdobywa kolejne szczeble zawodowej kariery w firmie zajmującej się marketingiem. Czasami dokucza jej samotność, szybko jednak odpędza myśli o założeniu rodziny. Gdy lekarz zaleca jej odpoczynek, najlepiej na łonie natury, Rebeka łączy przyjemne z pożytecznym. Opuszcza ukochany Nowy Jork, by spędzić kilka tygodni na olbrzymim ranczu w Wyomingu, którego właściciel, Mitch, chce wypromować swoje produkty. Zmiana środowiska ma zbawienny wpływ na zdrowie Rebeki, a znajomość z Mitchem na zawsze odmieni jej życie... [Harlequin, 2008]
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-238-5629-0, 9788323856290
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Romans
Stron: 154

Autor

Patricia Thayer urodziła się w stanie Indiana, ale jej dom jest w Kalifornii. Jest autorką ponad 30 powieści. Jej twórczość została uhonorowana przez wiele grup, w tym RITA jako nominacja do Romance Writers of America i Romantic Times Magazine. Jest ...

Książki Patricia Thayer

Wszystkie książki Patricia Thayer

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Rozstania i powroty aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozstania i powroty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}