Roztocze polskie i ukraińskie. Przewodnik

Artur Pawłowski
Książka Roztocze polskie i ukraińskie. Przewodnik
Książka Roztocze polskie i ukraińskie. Przewodnik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zasięg obszaru prezentowany w przewodniku obejmuje całe Roztocze, a także najciekawsze obszary z nim sąsiadujące. Nowością są opisy znakowanych tras pieszych i rowerowych po Roztoczu Ukraińskim, do tej pory nie prezentowane w żadnej polskiej publikacji. Przewodnik opisuje praktycznie wszystkie znakowane szlaki piesze i rowerowe (wraz z naszkicowanym tłem kulturowym i historycznym), zawiera także propozycje wycieczek poprowadzonych poza szlakami w szczególnie atrakcyjnych regionach Roztocza. Dodatkowo uwzględniono trasy kolejowe oraz kilka propozycji wycieczek samochodowych. Zapraszamy do lektury a nade wszystko do wędrówki roztoczańskimi ścieżkami.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-89188-87-8, 9788389188878
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza REWASZ

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Roztocze polskie i ukraińskie. Przewodnik aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się