Runy słowiańskie. Wykorzystaj potęgę run, by osiągnąć szczęście i ochronić się przed negatywnymi wpływami

Olga Korbut
Runy słowiańskie. Wykorzystaj potęgę run, by osiągnąć szczęście i ochronić się przed negatywnymi wpływami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Co wiesz o runach słowiańskich? Czy są pomocne w osiągnięciu szczęścia i ochronie przed złymi wpływami? Czy można z ich pomocą poznawać przyszłe wydarzenia? "Runy słowiańskie" to pozycja, która pozwoli Ci nauczyć się korzystać z potęgi przedmiotów magicznych i czerpać z życia satysfakcję.

Olga Korbut przybliża na łamach swej książki temat run słowiańskich. Przedstawia ich genezę, istotę i niepoślednią rolę w skutecznym osiąganiu życiowych celów. Dzięki tej książce poznasz zasady wróżenia z run i metody samodzielnego ich tworzenia. Wykorzystując potencjał run słowiańskich, będziesz w stanie osiągnąć na pozór odległe cele. Książka zawiera opis symboli runicznych, rytuałów szamańskich z wykorzystaniem elementów runicznych, i pogłębia rozwój duchowy. Autorka zdradza, jak korzystnie urządzić miejsce pracy i poprawnie wykorzystywać moc Księżyca.

Wydanie zawiera kolorową wkładkę, która pomoże stworzyć własny zestaw run słowiańskich i praktykować w czasie lektury.

"Runy słowiańskie. Wykorzystaj potęgę run, by osiągnąć szczęście i ochronić się przed negatywnymi wpływami" to świetna lektura z dziedziny ezoteryki, która rozwinie Cię duchowo i pozwoli nauczyć się korzystać z duchowego potencjału. Tę pozycję po prostu warto mieć na swojej półce!

Olga Korbut zajmuje się szeroko pojętą ezoteryką, runami i tarotem. W środowisku ezoteryków znana jest również pod pseudonimem "Insolate". Praktykuje psychologię. Jest odpowiedzialna za założenie szkoły samorozwoju Magiclife i społeczności Runes XXI. Popularyzatorka wiedzy na temat tarota, run i magii praktycznej. Autorka wielu publikacji.
Data wydania: 2021-03-19
ISBN: 978-83-8171-496-9, 9788381714969
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 240
dodana przez: dominika.nawidelcu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Runy słowiańskie. Wykorzystaj potęgę run, by osiągnąć szczęście i ochronić się przed negatywnymi wpływami nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Runy słowiańskie. Wykorzystaj potęgę run, by osiągnąć szczęście i ochronić się przed negatywnymi wpływami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe