Opinia na temat książki Satan's Affair

@dosia1709 @dosia1709 · 2024-05-21 09:20:04
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
Zawiera opisy przemocy, w tym seksualnej, oraz drastyczne sceny.
Nie poleca się dla ludzi o słabych nerwach.

“Nie da się uciec przed swoim losem. O to właśnie chodzi w przeznaczeniu - nawet gdy próbujesz go uniknąć, i tak się odnajdzie.”

Gdy ten park rozrywki zawita do twojego miasta, wiedz… że jesteś obserwowany.
Zło czyha na ciebie w każdym rogu…
Jednak kiedy to ty okażesz się być zły, przyjdę po ciebie ja…

"– Kółko gra­nia­ste, czwo­ro­kan­cia­ste… – śpie­wa­łam, dba­jąc o to, by mój głos brzmiał gło­śno, ale przy­jem­nie dla ucha.
(...)
- Kółko nam się po­ła­ma­ło, czte­ry gro­sze kosz­to­wa­ło, a my wszy­scy… bęc! – za­koń­czy­łam okrzy­kiem. Eks­cy­ta­cja prze­ję­ła nade mną kon­tro­lę.”


Matko 😱 co to było. Powiem Wam, że sięgając po tę książkę, nie spodziewałam się tego, co tu dostałam.
Do tej pory widzę oczami wyobraźni uśmiech Sibel, przypomina mi trochę uśmiech kota z “Alicji w krainie czarów”. Dreszczyk emocji towarzyszył mi przez całą książkę. To, co zafundowała nam tu autorka, jest nie do opisania. Myślę, że osoby o słabych nerwach będą miały problem z tą powieścią. Jest brutalna, sceny erotyczne, nie są ani delikatne, ani subtelne. To porządna dawka emocjonalnego rollercoastera.
Postacie są barwne, a miasteczko Satan's affair bardzo mnie zaintrygowało, aż jestem ciekawa czy takie istnieje rzeczywiście.
Zakończenie. Raczej ostatni rozdział zostawił we mnie coś na kształt rozczarowania, aż do momentu Epilogu. Dopiero tu wyszło szydło z worka, które okazało się totalnym zaskoczeniem. Dobrze, że na półce mam kolejne książki autorki, bo czuję niedosyt…


Ocena:
× 1 Polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia!
Satan's Affair
Satan's Affair
H.D. Carlton
8.3/10

Autorka Haunting Adeline! Książka zawiera opisy przemocy, w tym seksualnej, oraz drastyczne sceny. Co roku w Halloween możemy pojawić się w twoim mieście. Przemierzamy cały kraj, oferując przer...

Komentarze

Pozostałe opinie

"Satan's Affair" to pierwsza książka H.D.Carlton, którą miałam okazję przeczytać. I w sumie dobrze się stało, że nie sięgnęłam najpierw po "Haunting Adeline", ponieważ okazało się, że "Satan's Affair...

© 2007 - 2024 nakanapie.pl