Satan's Affair

H.D. Carlton
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Satan's Affair
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Autorka Haunting Adeline!

Książka zawiera opisy przemocy, w tym seksualnej, oraz drastyczne sceny.

Co roku w Halloween możemy pojawić się w twoim mieście. Przemierzamy cały kraj, oferując przerażającą rozrywkę, idealną na tę porę roku. Nawiedzone domy, ukryte w nich potwory i… najlepsze jedzenie.

Jednak nie wszyscy, którzy do nas przychodzą, mogą opuścić nasze królestwo. W każdym mieście znajdzie się ktoś, w kogo duszy czai się zło. Moim zadaniem jest znaleźć taką osobę. Kieruję się zasadą: jedno miasto, jedna egzekucja.

Czaję się w ukryciu, obserwuję i wydaję wyrok, śpiewając kołysankę dla złych, gnijących dusz.

Jeżeli wybiorę ciebie, już nie uciekniesz. Mam swoich pomocników będących na każde moje skinienie. Możesz uciekać, chować się, a to jeszcze bardziej mnie podnieci.

Chodź.

Przespacerujmy się przez mój domek dla lalek, gdzie nikt nie usłyszy twoich krzyków i słodkich błagań o litość.

Jedyne, co mogę ci obiecać – koniec nie nadejdzie szybko.

Wydanie 1 - Wyd. Niezwykłe
Data wydania: 2024-05-09
ISBN: 978-83-8362-432-7, 9788383624327
Wydawnictwo: NieZwykłe
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 218
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Teksańska masakra piłą mechaniczną

15.05.2024

"Satan's Affair" to pierwsza książka H.D.Carlton, którą miałam okazję przeczytać. I w sumie dobrze się stało, że nie sięgnęłam najpierw po "Haunting Adeline", ponieważ okazało się, że "Satan's Affair" to prequel tej historii. Seria "Cat and Mouse Duet" wywołuje bardzo wiele emocji wśród czytelników. Jedni ją kochają, drudzy uważają, że puka do dna... Recenzja książki Satan's Affair

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@dosia1709
2024-05-21
9 /10

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
Zawiera opisy przemocy, w tym seksualnej, oraz drastyczne sceny.
Nie poleca się dla ludzi o słabych nerwach.

“Nie da się uciec przed swoim losem. O to właśnie chodzi w przeznaczeniu - nawet gdy próbujesz go uniknąć, i tak się odnajdzie.”

Gdy ten park rozrywki zawita do twojego miasta, wiedz… że jesteś obserwowany.
Zło czyha na ciebie w każdym rogu…
Jednak kiedy to ty okażesz się być zły, przyjdę po ciebie ja…

"– Kółko gra­nia­ste, czwo­ro­kan­cia­ste… – śpie­wa­łam, dba­jąc o to, by mój głos brzmiał gło­śno, ale przy­jem­nie dla ucha.
(...)
- Kółko nam się po­ła­ma­ło, czte­ry gro­sze kosz­to­wa­ło, a my wszy­scy… bęc! – za­koń­czy­łam okrzy­kiem. Eks­cy­ta­cja prze­ję­ła nade mną kon­tro­lę.”


Matko 😱 co to było. Powiem Wam, że sięgając po tę książkę, nie spodziewałam się tego, co tu dostałam.
Do tej pory widzę oczami wyobraźni uśmiech Sibel, przypomina mi trochę uśmiech kota z “Alicji w krainie czarów”. Dreszczyk emocji towarzyszył mi przez całą książkę. To, co zafundowała nam tu autorka, jest nie do opisania. Myślę, że osoby o słabych nerwach będą miały problem z tą powieścią. Jest brutalna, sceny erotyczne, nie są ani delikatne, ani subtelne. To porządna dawka emocjonalnego rollercoastera.
Postacie są barwne, a miasteczko Satan's affair bardzo mnie zaintrygowało, aż jestem ciekawa czy takie istnieje rzeczywiście.
...

× 1 | link |
@Kantorek90
2024-05-15
6 /10
Przeczytane

"Satan's Affair" to pierwsza książka H.D.Carlton, którą miałam okazję przeczytać. I w sumie dobrze się stało, że nie sięgnęłam najpierw po "Haunting Adeline", ponieważ okazało się, że "Satan's Affair" to prequel tej historii. Seria "Cat and Mouse Duet" wywołuje bardzo wiele emocji wśród czytelników. Jedni ją kochają, drudzy uważają, że puka do dna od spodu. A jak będzie w moim przypadku? Czas pokaże, ale jestem dobrej myśli.

Główną bohaterką nowelki będącej wprowadzeniem do całej serii jest Sibel Dubois, którą przyjaciele mogą określać jako Sibby. Sibel jest młodą kobietą, która otrzymała wyjątkowy dar. Poprzez swoje wewnętrzne oko, widzi, które z osób pojawiających się na jej drodze, ma na swoim koncie nikczemne uczynki, a tym samym ich dusze są zgniłe. Czy degeneraci wychodzą cało ze spotkania z nią?

Jedno jest pewne. W nawiedzonym domu, pełnym ukrytych w nim potworów, do którego Sibel zwabia swoje ofiary, wszystko może się zdarzyć. Szczególnie że dziewczyna ma do pomocy swoich wiernych pomocników, którzy są na każde jej skinienie. Jednak kim tak naprawdę jest Sibel? Zwykłym mordercą czy zbawicielem świata? Czy panna Dubois powinna obawiać się wymiaru sprawiedliwości? Co stanie się, gdy na jej drodze stanie nowy pomocnik? Po odpowiedzi na te pytania odsyłam Was do lektury.

Muszę przyznać, że "Satan's Affair" to jedna z tych historii, w której trup ściele się gęsto. Sięgając po tę książkę, byłam przekonana, że będzie to dark romans, jakich na ...

| link |
WA
@doniam18
2024-05-29
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Satan's Affair. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl