Sensoryczno-manipulacyjna aktywna książeczka

Sensoryczno-manipulacyjna aktywna książeczka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Cudowna ręcznie wykonana, unikalna i niepowtarzalna książeczka, stanowi doskonałą pozycję dla każdego dziecka. Karty pracy zawarte w książce można rozłączyć i traktować jak oddzielną zabawę. Do tworzenia książki zastosowano mnóstwo faktur, wzorów, tworzyw. Książka z miękką, lekko szeleszczącą materiałową okładką, na stronach użyto takich materiałów jak filc, tektura, papiery o różnorodnych fakturach, pianka, sznurek, tasiemki, naklejki itp. Książka z rodzaju – ciche, sensoryczne, manipulacyjne – stanowi doskonałą pomoc manualną dla dzieci, otwiera umysł na nowe możliwości, interaktywne zabawy pobudzają do działania, zetknięcie z różnymi fakturami oraz specjalnie dobrane ćwiczenia sprawiają, że dziecko aktywnie uczestniczy, skupia się i działa. Doskonałe połączenie zabawy, edukacji, rozwoju. Ze względu na drobne elementy i różne faktury książeczka zalecana dla dzieci do zabawy tylko i wyłącznie pod czujnym okiem osoby dorosłej. Instrukcja do książeczki: Strona 1 – W RUCHU. Na planszy znajdują się różnokolorowe elementy do przesuwania po sznureczkach. Zabawa może w szybki sposób wprowadzić dziecko do nauki liczenia. Przesuwamy i zliczamy w różnych kombinacjach. Strona 2 – NAWLEKANIE. Na delikatnych i miękkich drucikach kreatywnych znajdują się ponawlekane różne kształty. Dziecko nawleka na druciki według kolorów lub kształtów. Ciekawa zabawa manualno-sensoryczna. Strona 3 – SEGREGOWANIE. Na planszy znajdują się trzy filcowe kieszenie, do których wkładamy elementy o odpowiadającym im kolorze. Strona 4 – BUCIK. Zabawa manualna w nawlekanie sznurówki. Strona 5 – ZAPLATANKA. Na planszy znajdują się różnokolorwe kształty z dziurkami, przez które dziecko przeplata sznureczek. Możliwość wprowadzania różnych zadań, np. zaplatanie tylko elementu, który ma kolor nieba; zaplatanie elementów z najmniejszą/ największą liczbą dziurek, itd. Plansza o wielu możliwościach, uruchamia wyobraźnię. Strona 6 – PUZZLOWE UKŁADANKI. Na planszy znajduje się podłużny element puzzlowy do dopasowania (jeden element umieszczony na stałe, drugi do wkładania. Dodatkowo na stronie dziecko znajduje dwa elementy, które należy dopasować do tych znajdujących się na planszy, aby powstał jeden kształt. Strona 7 – DOTYK I EMOCJE. Cudowna plansza manipulacyjno-sensoryczna pobudzająca zmysły. Dziecko dotyka różne faktury, przesuwa elementy i kształtuje je. Plansza uspokajająca i wyciszająca. Strona 8 – PRZEPLATANKA. Na planszy znajdują się piankowe elementy, które dziecko przeplata przez siebie, tworząc różne konfiguracje. Plansza pobudza wyobraźnię i wykształca w dziecku poczucie piękna i estetyki.
ISBN: 978-83-65691-37-8, 9788365691378
Wydawnictwo: Love Books

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Sensoryczno-manipulacyjna aktywna książeczka aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sensoryczno-manipulacyjna aktywna książeczka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe