Serce wie najlepiej

Urszula Lemańska, Jessica Hart
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Serce wie najlepiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Serce Wie Najlepiej Urszuli Lemańskiej to druga pozycja z cyklu Po drugiej stronie Tęczy, pokazująca niezwykłą siłę Miłości. Ta współczesna powieść romantyczna z elementami duchowych przeżyć o prostej fabule, zawiera filozoficzne spojrzenie na odwieczne ludzkie pytania: życie i śmierć, wiara i nadzieja, a przede wszystkim przeznaczenie, którym kieruje Miłość Wanda, bohaterka książki boryka się z emocjami, które nękają wielu ludzi - strach przed brakiem zrozumienia, odrzuceniem, samotnością. Jednak jej największym problemem jest choroba serca, która nie tylko pozbawia ją szans na posiadanie własnego dziecka, ale również przyczynia się do rozpadu wieloletniego związku. Bohaterka staje u progu śmierci, od której może uratować ją tylko przeszczep serca. Szansa na nowe życie przychodzi z chwilą gdy dzwoni długo wyczekiwany telefon. Pełna zarówno nadziei jak i obaw jedzie do szpitala, nie spodziewa się jednak, jak wielkie zmiany w jej życiu przyniesie zamiana jej chorego serca na nowe, którego dawcą jest młoda kobieta, która ginie w wypadku pozostawiając osieroconą córeczkę. Dziewczynka trafia do domu dziecka, gdzie nie może się pogodzić ze stratą matki. Losy Wandy i samotnego dziecka połączyć może tylko duchowe wołanie Przeznaczenia, wołanie Miłości.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-930440-7-8, 9788393044078
Wydawnictwo: Drzewo Laurowe
Seria: Harlequin Romans
Mamy 5 innych wydań tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Pełna nadziei

31.05.2011

Bardzo ciepłe południe, leżaczek, ogród pełen kwitnących i pachnących kwiatów czyli leniwe i błogie lenistwo z książką w ręku. Co sięgnąć? Co przeczytać? Coś optymistycznego, romantycznego i dobrze się kończącego. Mój wybór padł na "Serce wie najlepiej" Urszuli Lemańskiej. Książka mnie zaintrygowała prostą, ale jednocześnie tajemniczą okładką, któr... Recenzja książki Serce Wie Najlepiej

@sabinka.t1@sabinka.t1

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

ME
@mena
2010-05-14
10 /10

Sięgając po tę książkę nie zawiodłam się na twórczości Lemańskiej. Główna postać boryka się z problemami, które większość z nas ma - strach przed samotnością, odrzuceniem, brakiem zrozumienia, ale prawdziwe problemy bohaterki mają jeszcze większy wymiar… "czasami trzeba umrzeć by móc narodzić się na nowo" – w książce „Serce wie najlepiej” słowa te mają wielowymiarowe znaczenie. Jestem zachwycona. Polecam!

| link |
LA
@Laura78
2010-05-12
10 /10
Przeczytane

Czytając tę książkę uświadamiamy sobie wielość poziomów miłości.| link |
@natkawes
@natkawes
2010-05-11

Wzruszająca i ciepła książka. Niesamowicie jest ukazana miłość pomiędzy matką a córką.

| link |
SK
@skryby
2010-05-11

czyta się z przyjemnością, można popłakać na koniec

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Serce wie najlepiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl