Siedem reguł spełnienia marzeń

Franckh Pierre
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Siedem reguł spełnienia marzeń
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Oto przed Tobą szczęśliwa siódemka! Siedem reguł, które przybliżą Cię do spełnionych życzeń. Jasne, proste zasady stosowania oraz skuteczność w działaniu - taki właśnie jest ten przewodnik, przygotowany przez człowieka, który przetestował wszystko na sobie. Opowiadane przez niego historie np. o przyciągnięciu do siebie idealnej partnerki na życie sprawią, że uwierzysz w marzenia spełniające się zawsze!
Tu nie chodzi o myślenie "magiczne". Jednak musisz być świadom tego, o czym marzysz. Na początek zacznij od prawidłowego formułowania życzeń. To pozwoli Ci na uświadomienie sobie, czego tak naprawdę chcesz oraz jasne sprecyzowanie tego życzenia. Nauka ma dowody na to, że myśl, która jest energią nigdy nie znika a może zmienić swoją formę. Zdaniem fizyków wszystko opiera się na energii. Zatem każda świadoma myśl ukierunkowana na realizacje marzenia po prostu musi się spełnić. Nigdy nie wątp, skupiaj się na swoich celach, przy tym zawsze myśl pozytywnie - to główne założenia tej książki. Dowiedz się też, jak utrzymać kontrolę nad życzeniami nieświadomymi, które niestety też się spełniają.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7377-404-9, 9788373774049
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Siedem reguł spełniania marzeń"

13.10.2012
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Pier­re Fran­ckh jest auto­rem wielu po­rad­ników, aczkol­wiek również ak­to­rem i reżyse­rem. O czym człowiek może marzyć i które z tych marzeń zos­ta­nie spełnione oraz dlacze­go właśnie one? Na to wszys­tko od­po­wiada nam autor min. "Sied­miu re­guł spełniania marzeń". Książek o by­ciu szczęśli­wym i spełnianiu marzeń czy­tałam już spo­ro. W k... {} Recenzja książki Siedem reguł spełnienia marzeń

Moja opinia o książce

Opinie

@Potania
2012-10-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Lektury Szkolne Otrzymane

Cytaty z książki

O nie! Książka Siedem reguł spełnienia marzeń. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe