Sink: Welcome to Glasgow

John Lees
Sink: Welcome to Glasgow
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

A FORGOTTEN EAST END DISTRICT OF A WARPED FUNHOUSE MIRROR VISION OF GLASGOW, SCOTLAND, SINKHILL IS A HIVE OF CROOKS, DEVIANTS AND KILLERS, AND ORDINARY FOLK UNFORTUNATE ENOUGH TO LIVE AMONG THEM. If killer clowns prowl the streets in a blue van, a shovel-wielding vigilante in a fox mask serves brutal justice after dark, and the last bus home is always full of corpses, well, pal... You must be in Sinkhill!
Data wydania: 2018-01-01
ISBN: 978-0-9967724-7-1, 9780996772471
Język: angielski
Wydawnictwo: ComixTribe
Kategoria: Komiks
dodana przez: literackiespelnienie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Sink: Welcome to Glasgow nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@literackiespelnienie
Przeczytane USA Groza

Psychodeliczna karuzela w mieście Glasgow. Psychopaci, mściciele oraz klauni w niebieskim vanie. Brzmi kusząco, jak w dusznym salonie z socjopatami w masce. I rzeczywiście - klimat gęsty, jak w najczarniejszym getcie. Tyle, że to zbiór inscenizowanych tortur oraz porno przemocy dostępnej po dwudziestej trzeciej gdzieś w mrocznych zaułkach mrocznego miasta. Autentycznie czuję się brudny po lekturze. Krew ścieka niczym w twierdzy rzeźnickiej. W dodatku ze scenami, po których masz ochotę zwrócić wczorajsze śniadanie, bo jak bez mrugnięcia okiem przyjąć zdarzenie, gdy dzieci zabijają i rozcinają dorosłego człowieka bez jakiejkolwiek konsekwencji? To już nawet nie horror psychopatologii, ale obrzydliwa, niesmaczna satyra na przemoc w dużych miastach. Zamiast ,,Sink'' powinni nadać tytuł ,,Sick'', bo jestem chory, jak wyobraźnia twórców niebezpiecznie przekroczyła granicę dobrego smaku. Jakiś gość w masce lisa robi za ulicznego mściciela, a kobiecie każą patrzeć, jak jej pies został rozdarty na flaki. Nie wiem, jak to ocenić, to całkowicie sprzeczne z regułami grozy, która ma przerażać, a nie powodować wymioty. Jedyne, co mogę rzec, to:

,,You fuckin crazy, man. You fuckin crazy''

{}× 6 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Sink: Welcome to Glasgow. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl